Mūsų pasiekimai 2023-2024 m.m. I pusmetis

MOKINIŲ PASIEKIMAI. DALYVAVIMAS AKCIJOSE, INICIATYVOSE.

2023-2024 m. m.  I pusmetis

 

Renginio  pavadinimas

Laimėta vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokinį ruošusio mokytojo

V., pavardė

SAVIVALDYBĖS. RESPUBLIKINIAI. TARPTAUTINIAI

SVEIKA GYVENSENA, SOCIALINĖ EMOCINĖ SVEIKATA

  1.  

Projektas „Olimpinis mėnuo“

 

3 kl.

V. Šermukšnienė

  1.  

Lietuvos mokinių žaidynių tarpmokyklinės berniukų kvadrato varžybos

I vieta

5-6 kl. komanda (10 mok.)

O. Valinčius

  1.  

Lietuvos mokinių žaidynių tarpmokyklinės mišrios kvadrato varžybos

III vieta

3-4 kl. mok. komanda 16 mok.

V. Šermukšnienė

R. Kartavičienė

  1.  

Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo 5x5 (berniukų) gim. 2011 m. ir jaunesnių zoninėse varžybose

 

II vieta

5-6 kl. komanda (8 mok.)

O. Valinčius

  1.  

LMŽ. Salės futbolo varžybos 5-6 kl. berniukų komanda. Tarpzoninės varžybos.

IV vieta

5-6 kl. komanda (8 mok.)

O. Valinčius

PAŽINIMO, KŪRYBIŠKUMO, KULTŪRINĖ KOMPETENCIJA

  1.  

Vilniaus etninės kultūros centro moksleivių kūrybos konkursas „Kūrybinė pasakos galia“

Diplomai mokytojai ir mokiniams

5 kl. – 4 mok.

7 kl. – 2 mok.

I. Bendorienė

7.

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas-paroda „Jausmai ir emocijos gamtoje“

III vieta

PUG

3 kl.

1 kl.

E. Matulevičienė

V. Šermukšnienė

O. Virbickienė

 

8.

Respublikinis ikim., priešm., pradinio ugdymo įstaigų ekologinis- meninis projektas „Kuriu gamtai 2023-Verpstė“

Pažyma mokytojoms

Padėkos mokiniams

PUG, 1- 4 kl. mok.

E. Matulevičienė

V. Šermukšnienė

O. Virbickienė

D. Vaišutienė

9.

Lietuvos vaikų priešmokyklinio amžiaus, 1-4 kl., 5-8 kl., 9-12 kl. kūrybinis konkursas „Su atšvaitu saugiau“

Padėka mokyklai

„Kūrybinės dirbtuvės“, PUG 5 mok.

E. Matulevičienė

10.

Lietuvos mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Knyga-būdas pažinti save“

Padėkos už pranešimo skaitymą, mokytojai už paruošimą.

8 kl. 7 mokinės

I. Bendorienė

11.

Respublikinis konkursas „Maži stebuklai binkiškoj kišenėj“.

 

Padėkos

6,7,8 kl. mok.

I. Bendorienė

12.

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Laiškas kalbai“

Pažyma mokytojoms

Padėkos vaikams

3 mok.

I. Žadavičiūtė

R. Račiuvienė

13.

Tarptautinis pradinių klasių integruotas anglų kalbos ir dailės, technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „ŽIEMUŽĖS PASAKA 2023“

Padėkos mokytojoms

5 padėkos mokiniams

III vieta – diplomas. 4 kl. mok. J. Kliokys

2,3,4,kl. mokiniai

I. Žadavičiūtė

R. Račiuvienė

R. Kartavičienė

V. Šermukšnienė

D. Vaišutienė

14.

Projektas „KINGS LYGA“ lietuvių kalba

Sidabro medalis

G. Burdulis

V. Šermukšnienė

15.

Virtualus respublikinis kūrybinių darbų nuotraukų konkursas-paroda „Mano EKO eglutė“

Pažyma mokytojai

III vieta.

II vieta

2 kl. bendras darbas

 

 

PUG bendras darbas

D. Vaišutienė

E. Matulevičienė

16.

Šalies 3-4 klasių mokiniams dailaus rašto ir iliustracijos konkurse „Baltos žiemos balta spalva“.

Padėkos mokiniams už puikų dalyvavimą.

Pažyma mokytojoms

3 kl. 2 mok.

4 kl. 2 mok.

V. Šermukšnienė

R. Kartavičienė

 

 

 

17.

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Spalvotas pasaulis”,

Pažyma mokytojoms

III vieta 4 kl. mokinei

Paskatinamoji vieta už spalvinį sprendimą 1 kl. mokinei

1,2,3,4 po 1 mok.

R. Kartavičienė

V. Šermukšnienė

D. Vaišutienė

O. Virbickienė

18.

ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Padėkos mokytojai

vaikams

8 mok. (5-8 kl.)

R. Kriaučiūnienė

19.

Respublikinis projektas „Dėkoju“

Pažyma mokytojai

Padėkos raštas iš LR seimo

PUG

E. Matulevičienė

__________________________________

 

 

Atnaujinta: 2024-02-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
4. 10.55 – 11.40
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.45 – 14.30