Naujienos

2019-10-10

AKIMIRKOS IŠ GAMTAMOKSLINIO ORANŽINIO VAIKŲ FORUMO ,,AŠ - GYVYBĖS KŪRĖJAS"

 

Gamtamokslinis oranžinis vaikų forumas ,,Aš – gyvybės kūrėjas“ vyko 2019-10-10. Jame dalyvavo 11 priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių, 89 pradinių klasių ir 6 vyresnių klasių mokiniai.

plačiau
2019-10-09

EUROPOS KALBŲ DIENOS ATGARSIAI NENUTYLA MOKOLŲ PROGIMNAZIJOJE 

 

Prisimindami Europos kalbų dieną Mokolų progimnazijos 2-8 klasių mokiniai tiesė „kelią“ į pasaulį per kalbą. Mokiniai prisiminė įvairių kalbų žodžius ir užrašė juos „kelyje“.  „Kalbų kelias“ eksponuojamas progimnazijos koridoriuje.

 

plačiau
2019-10-08

KELIONĖ Į KĖDAINIUS

 

Spalio 8 dieną 2 ir 3b klasės mokiniai vyko į Kėdainius. Ten aplankė J. Mankutės - Marks muziejuje esančią parodą, dalyvavo edukacinėje programoje ,,Tapyba ant vandens". Susipažino su ebru meno kilme ir istorija, pirmaisiais ebru menininkais bei jų kūriniais. Aptarė spalvų simboliką ir jų reikšmę žmogui.

plačiau
2019-10-04

MOKYTOJŲ DIENOS AKIMIRKOS

plačiau
2019-10-03

EUROPOS KALBŲ DIENA 2019

 

Europos kalbų dienos proga septintos klasės mokiniai vedė pamoką anglų kalba  'Welcome to the UK' (Sveiki atvykę į Jungtinę Karalystę). Mokiniai pasakojo apie Jungtinės Karalystės sudėtį, Anglijos, Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos ypatumus. Pamokos pabaigoje mokiniai atsakinėjo į klausimus ir vaišinosi airiškais, angliškais, škotiškais ir velsietiškais patiekalais.

plačiau
2019-10-02

KELIONĖ Į JUOZO TUMO-VAIŽGANTO MEMORIALINĮ MUZIEJŲ

 

Spalio 2 dieną Mokolų progimnzijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Dievokaitytė ir 8b klasės  mokiniai lankėsi Juozo Tumo-Vaižganto memorialiniame bute-muziejuje, Kaune. Patalpos atrodo beveik taip pat, kaip ir tarpukario metu, kada pats rašytojas čia gyveno nuo 1920 metų iki 1933 metų. 

plačiau
2019-10-01

PASAKŲ IŠŠŪKIS 2019

 

Rugsėjo 9-30 dienomis PUG, 2 ir 3 b klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ organizuotoje iniciatyvoje ,,Pasakų iššūkis 2019”. Tris savaites pradinukai ir priešmokyklinukai skaitė įvairių šalių liaudies pasakas. 

plačiau
2019-09-26

                                                    SAUGAUS EISMO MOKYMAI

 

Rugsėjo 26 dieną Mokolų progimnazijos 1 klasėje lankėsi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnės, kurios  mokinius supažindino su saugaus eismo reikalavimais ir priminė saugaus elgesio gatvėje, kelyje, autobuse taisykles.   Mokiniai diskutavo, atsakinėjo į užduočių klausimus, žiūrėjo filmuotą medžiagą.

plačiau
2019-09-25

EDUKACINĖ PROGRAMA ,,GIŽAI – LIEPŲ KAIMAS“

 

Rugsėjo mėnesį mūsų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje kelionėje „Gižai – Liepų kaimas“, kurią organizuoja Vilkaviškio rajono Gižų kaimo bendruomenė. Išvykos metu vaikai susipažino su  Gižų kaimo istorija, pasivaikščiojo nuostabiomis liepų alėjomis, apžiūrėjo šimtmečius skaičiuojančią Gižų liepą, klausėsi  Prapuolenių dvaro svirno šikšnosparnio sekamų istorijų ir legendų. 

 

 

plačiau
2019-09-20

,,WORLD CLEANUP DAY"(PASAULINĖ APLINKOS TVARKYMO DIENA)

 

Rugsėjo 20 dieną Mokolų progimnazijoje vyko flashmob‘as (sąspietis), skirtas "World Cleanup Day"(pasaulinei aplinkos tvarkymo dienai). Visi akcijos dalyviai susikibo rankomis į ,,gyvąją grandinę” ir  apjuosė progimnazijos pastatą. Vėliau skandavo šūkį: "Mokolų progimnazija myli ir saugo švarią žemę, vandenį, orą, gyvūnus bei augalus". 

plačiau