Mūsų pasiekimai 2018-2019 m. m.

,,Poezijos pavasaris 2019" konkursas ,,Moksleivių kūryba. Pasitinkant vietovardžių metus"

Laureatų laureatas - Aidas Šverčiauskas, 3 kl., mokytoja R. Murauskienė

 

Respublikinis 1-4 klasių mokinių virtualus konkursas ,,Aš tavo gimtinė", skirtas pasaulinei žemės dienai paminėti (1-ųjų klasių mokinių grupėje)

II vieta - Elena Legenzova, 1 kl., mokytoja D. Vaišutienė

 

Marijampolės savivaldybės  pradinių klasių mokinių dailiojo rašto konkursas ,,Plunksnelė‘‘

III vieta –  Rusnė Pajaujytė, 4 kl., mokytoja O. Virbickienė

 

Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų pradinio ugdymo 4-ųjų klasių mokinių komandų konkursas ,,Mąstome, konstruojame, komunikuojame‘‘

I vieta - Aleksas Košuba, Matas Zingertas, Airidas Gaisrys, Dovydas Kilinskas. Komandos vadovai: mokytojai A. Stankevičius, A. Šimanauskienė, O. Virbickienė.

 

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių protmūšis ,,Stebuklingas Lietuvos gyvūnijos pasaulis“

III vieta –  2-4 klasių mokinių komanda, mokytojos R. Kartavičienė, V. Šermukšnienė, R. Murauskienė, O. Virbickienė.

 

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas ,,Rudens simfonija“

I vieta – Goda Pajaujytė, 3 kl., mokytoja R. Murauskienė

II vieta – Goda Aukščiūnaitė, 1 kl., mokytoja D. Vaišutienė

III vieta –  Rugilė Andriukaitytė, 3 kl., mokytoja R. Murauskienė

 

Marijampolės savivaldybės priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių fotonuotraukų paroda- konkursas ,,Šimtmečio vaikai“

I vieta – 1 klasės mokiniai, mokytoja D. Vaišutienė

III vieta – PUG ugdytiniai, mokytoja E. Matulevičienė

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo  mokyklų 5-6 kl. mergaičių kvadrato varžybos

I vieta - Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse varžybose.  Komandos vadovas Ovidijus Valinčius.

II vieta - zoninėse  varžybose.  Komandos vadovas Ovidijus Valinčius.

 

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo  mokyklų 5-6 kl. berniukų  kvadrato varžybos

I vieta - Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse varžybose.  Komandos vadovas Ovidijus Valinčius.

III vieta - zoninėse  varžybose.  Komandos vadovas Ovidijus Valinčius.

 

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių  mokinių kvadrato varžybos

I vieta - Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse varžybose.  Komandos vadovė Vilija Šermukšnienė.

II vieta - zoninėse  varžybose.  Komandos vadovė Vilija Šermukšnienė.

 

Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių bendrojo ugdymo  mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) "Drąsūs, siprūs, vikrūs" varžybos

I vieta - Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse varžybose.  Komandos vadovės Vilija Šermukšnienė, Ramutė Murauskienė.

III vieta - zoninėse  varžybose.  Komandos vadovės Vilija Šermukšnienė, Ramutė Murauskienė.

 

Lietuvos mokyklų žaidynių  bendrojo ugdymo  mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) "Drąsūs, siprūs, vikrūs" varžybos

III vieta - Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse varžybose.  Komandos vadovės Vilija Šermukšnienė, Ramutė Murauskienė.

 

Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių bendrojo ugdymo  mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) "Drąsūs, siprūs, vikrūs" varžybos

I vieta - Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse varžybose.  Komandos vadovas Ovidijus Valinčius.

III vieta zoninėse  varžybose.  Komandos vadovas Ovidijus Valinčius.

 

Atnaujinta: 2020-05-16
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.45 - 14.30
Iki naujų mokslo metų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.