Naujienos

Žemės diena

 Kovo mėnesį  mūsų mokykloje vyko tradicinė Žemės dienos paminėjimo šventė, suteikusi dalyviams daug gerų įspūdžių ir emocijų. Renginyje dalyvavo svečiai: Marijampolės miškų urėdijos inžinierius R. Mažėtis, Petro Armino pagrindinės mokyklos komanda, vadovaujama biologijos mokytojos K. Vėlyvienės, “Sūduvos“ gimnazijos mokinys Ignas Gajauskas.

Šventės metu savo sugebėjimus ir žinias galėjo parodyti mūsų mokyklos 5-9 klasių mokiniai  ir svečiai iš Petro Armino mokyklos. Komandos atsakinėjo į viktorinos klausimus apie žemę, iš buitinių atliekų gamino kūrybinius darbelius. Viena iš įdomiausių užduočių: demonstruojami avangardinio stiliaus drabužiai, pagaminti iš atliekų.

Renginį organizavo mokyklos mokinių taryba ir biologijos mokytoja Ieva Šmulkštienė. Patys aktyviausi renginio dalyviai – 8b klasės mokiniai, kūrę šventės scenarijų,  ją išradingai pravedę, laimėję ekologiškiausios klasės prizą ir Marijampolės miškų urėdijos dovanas.

Visų susidomėjimo sulaukė tuo pačiu metu mokykloje vykusi inkilų, gamtos nuotraukų, darbelių iš buitinių atliekų paroda.
Aktyvus dalyvavimas renginiuose, skirtuose  Žemės gerovei, dalyviams suteikė daug džiaugsmo, vienybės ir meilės gamtai.

 

           VIIIb kl. mokinės Dominyka Albertavičiūtė, Greta ir Kristina Chilčenkaitės