Naujienos

Tarpzoninės kvadrato varžybos

              2013-01-26 mūsų mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos. Susitiko Varėnos rajono Merkinės V.Krėvės gimnazijos, Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių vidurinės ir Marijampolės savivaldybės Mokolų pagrindinės mokyklų komandos. Tarp jų vyko atkakli kova, nes visi  susirinkę varžovai – gerai pasiruošę, stiprūs, aktyvūs.
               Mūsų žaidėjai varžėsi su abiem svečių komandomis. Pirmiausia susitiko Plutiškių vidurinės  ir mūsų mokyklos komandos. Pirmąjį kėlinį laimėjome, o antrajame patyrėme pralaimėjimą, todėl buvo trečiasis kėlinys, kuriame įveikėme priešininkus. Žaidžiant su Merkinės V.Krėvės gimnazijos komanda abiejuose kėliniuose pasiekėme pergalę, nors žaidimas pareikalavo daug jėgų, mąstymo, greitos orientacijos. Plutiškių vidurinės mokyklos ir Merkinės gimnazijos komandų žaidimas buvo labai įnirtingas, atkaklus, pareikalavo netgi pratęsimo bei trečiojo kėlinio.
              Pasidžiaukime tarpzoninių kvadrato varžybų rezultatais. III-ąją vietą laimėjo Varėnos rajono Merkinės V.Krėvės gimnazija, II-ąją – Kazlų Rūdos Plutiškių vidurinė mokykla, o I-ją vietą iškovojo mūsų mokyklos komanda ir gavo kelialapį į finalines varžybas, kur kovos dėl prizinių vietų, medalių.

 

              Komandos vadovė Vilija Šermukšnienė