Naujienos

Tarpklasinės kvadrato varžybos

         Spalio 15 - lapkričio 7 dienomis vyko 5-10 klasių mergaičių ir berniukų tarpklasinės kvadrato varžybos. Šiemet kaip niekad buvo kovos apylygės tiek tarp mergaičių, tiek tarp berniukų komandų. Mergaičių varžybose pirmavo 6 klasės komanda. Tačiau į kovas įsijungus jungtinei 9-10 klasės komandai, šių komandų susitikimas ir lėmė nugalėtoją - 9-10 klasės komandą. Šeštokėms šiame lemiamajame susitikime labai trūko kelių geriausių žaidėjų. Dėl trečiosios vietos kovojo septintokės ir aštuntokės. Jėgos buvo labai lygios, bet trečiąją vietą iškovojo vyresnės aštuntokės. Vertos pagyrimo ir pačios mažiausios - penktokės. Jos atkakliai priešinosi visoms komandoms, o aštuntokėms pralaimėjo tik po pratęsimo.

      Tuo tarpu berniukų komandų varžybose pirmavo septintokai ir šeštokai. Laimėjo didesnę patirtį ir daugiau jėgos turintys septintokai – jie pirmi.  Antrąją vietą iškovojo šeštokai, o trečiąją - 10 klasės vaikinai.

        Geriausi pradinių bei penktų ir šeštų klasių atstovai ruošiasi savivaldybės mokyklų varžyboms. Jie  norėtų pakartot praeitų metų laimėjimus – visos trys mokyklos komandos (pradinių, 5-6 kl. mergaičių ir 5-6 kl. berniukų) tapo savivaldybės, zoninių varžybų nugalėtojomis ir baigė kovas tarpzoninėse varžybose. Pateko tarp 12 Lietuvos stipriausių komandų. Linkime noro ir valios ruošiantis ir sėkmės atstovaujant mokyklai tolimesnėse varžybose.

 

    7 klasės mokinė, mokyklos mokinių tarybos pirmininkė   Fausta Guogaitė