Naujienos

2019-09-02

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

 

Kiekviena Mokslo ir žinių diena – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykite šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu, naujais iššūkiais ir kūrybingomis mintimis!

plačiau
2019-06-19

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖJE

 

Birželio 19 dieną su Mokolų progimnazijos pačiais gabiausiais  mokiniais vykome  į Vilnių.  Aplankėme Lietuvos Respublikos Vyriausybę. Ten mūsų laukė Komunikacijos departamento ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Dvilinskas, po pokalbio pradėjome ekskursiją po Lietuvos Respublikos Vyriausybę. Apžiūrėjome posėdžių sales, taip pat pamatėme, kur vyksta įvairūs susitikimai su kitų šalių ministrais ir kitais garbingais svečiais. Mokiniai turėjo galimybę padiskutuoti su Ministro Pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Une Kaunaite. 

plačiau
2019-06-17

KAIP MOKOLŲ PROGIMNAZIJOS PENKTOKAI PER  VISUOTINĘ ATVIRŲ DURŲ DIENĄ ŠOKO Į TĖVŲ KLUMPES

APSILANKYMAS UAB „SŪDUVOS VANDENYS“

 

Birželio 5 dieną 5 klasės mokiniai su auklėtoja Aušra Šimanauskienė apsilankė UAB „Sūduvos vandenys“, įkurtoje 1973 m. Mokiniai, beklausinėdami ir besiklausydami, sužinojo, kad šioje įstaigoje valomos nuotėkos, tiekiamas geriamas vanduo, gaminama elektra. Tai įgyvendina įvairių profesijų žmonės: elektrikai, mechanikai, IT specialistai, vairuotojai ir kiti.

plačiau
2019-06-07

PADĖKOS DIENA

 

Birželio 7 dieną Mokolų progimnazijos salėje vyko Padėkos koncertas. Atsisveikinimo žodžius tarė aštuntokai. Jiems sėkmingo skrydžio linkėjo pirmokai ir kasės vadovė Aušra Šimanauskienė. Dirktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bagdonienė apdovanojo geriausiai besimokančius, aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje ir sportinėje veikloje nusipelniusius mokinius. Daug teigiamų emocijų šventės dalyviai patyrė  stebėdami  nuotaikingus klasių kolektyvų pasirodymus. 

Pasibaigus renginiui, aštuntokai ir jų tėveliai progimnazijos kieme pasodino medelį.

plačiau
2019-06-06

KUBILKIEMYJE

 

Birželio 6 dieną progimnazijos 2a klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja Vilija lankėsi Marijampolės senovinių automobilių muziejuje ,,Kubilkiemis". Ekskursijos metu vaikai susipažino ir apžiūrėjo muziejaus eksponatus, nuoširdžiai bendravo, prasmingai ir linksmai leido laiką. 

plačiau
2019-06-06

ATVIRA UGDOMOJI VEIKLA-RENGINYS ,,O MES VAIKAI"

 

Birželio 6 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla-renginys „O mes vaikai”. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai. Veiklos metu vaikai pademonstravo savo gebėjimus, per metus įgytas žinias, prisiminė vykdytas prevencines programas, patirtus įspūdžius, nuveiktus darbus ir keliones. 

plačiau
2019-06-06

SEIRIJUOSE

 

3 ir  2b  klasių mokiniai mokslo metų pabaigoje svečiavosi Seirijų A. Žmudzinavičiaus gimnazijoje. Iš pradžių gimnazijos pradinukai kartu su savo mokytoja Laimute Maziukiene svečius vedžiojo po neįprastai sutvarkytas įstaigos erdves: pačių mokinių prižiūrimą prieskonių, vaistažolių daržą; javų laukelius; naujai pasodintą sodą; fantastiškai išpieštą pėsčiųjų perėją... Po to visi drauge valgė dzūkiškus pietus.

plačiau
2019-05-29

ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBOS MOKOLŲ PROGIMNAZIJOJE

 

Gegužės 29 d. progimnazijoje vyko Orientavimosi sporto varžybos, kuriose savo jėgas išbandė 1-8 klasių mokiniai. Mokiniams žemėlapio ir kontrolinės kortelės pagalba reikėjo surasti punktus, išdėstytus po visą progimnazijos teritoriją. Kontrolinių punktų paieška ir registravimas leido vaikams patirti gerų emocijų, praleisti laiką gamtoje. 

plačiau
2019-05-29

PRIKELKIME POPIERIŲ NAUJAM GYVENIMUI

 

Sunku įsivaizduoti gyvenimą be popieriaus.  Vokiečių ir rusų kalbos pamokose 6 ir 7 klasių mokiniai atskleidė senosios popieriaus gamybos paslaptį. Kiekvienas trumpam tapo amatininku ir susipažino su popieriaus gamybos subtilumais. 

plačiau
2019-05-23

EKSKURSIJA PO VILKAVIŠKIO KRAŠTĄ

 

Saulėtą gegužės 23 dienos rytmetį priešmokyklinukai išvyko į ekskursiją po Vilkaviškio kraštą. Jie lankėsi Jono Basanavičiaus tėviškėje, Ožkabaliuose. Viename iš sodybos pastatų, viralinėje, dalyvavo edukacinėje programoje ,,Keptuvėje čirška, burnoje tirpsta”. Vaikus pasitiko ir pakvietė susėsti prie stalo šeimininkė Rasa. Ji supažindino su čia esančiais senoviniais daiktais, pasakojo, kaip senovėje buvo auginami kviečiai, rugiai, miežiai ir kiti javai. Paaiškino, iš ko kepami „razavi“ blynai, ką reiškia žodis ,,blendinys”. 

plačiau