Naujienos

 

Kovo 18-22 dienomis mūsų mokyklos  mokiniai įsijungė į emocinės paramos telefonu ,,Vaikų linijos'' organizuojamą akciją Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2013. Draugiškumas buvo pagrindinė šios savaitės renginių tema.

plačiau

 

Kaziuko mugė

 

Pirmadienį, kovo  4-ąją dieną, mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Vaikai prekiavo pyragais, riestainių karoliais,  arbata,  rankų darbo papuošalais. Mokiniai, mokytojai  vienas kitą vaišino skanėstais, bendravo, linksminosi. Mugės metu dainavo 8b klasės mokinė Inga Žilionytė, buvo organizuojami šokiai,  lietuvių liaudies žaidimai – rateliai. Kiekvienam buvo linksma, smagu, juk tokia šventė būna ne kasdien. Tikimės, kad  mums pavyko prišaukti pavasarį.


 

 

ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ

 

Kovo 12-15 dienomis mokykloje organizuojama atvirų durų savaitė. Tėvai, globėjai ir seneliai kviečiami atvykti į mokyklą, susipažinti su jos aplinka, pabendrauti su mokytojais, auklėtojais ir administracija, stebėti pamokas ir kitą šios savaitės metu vykdomą ugdymo(si) veiklą.

                                                    

                                                                   Mokyklos administracija

 

 


 

Mokyklos komanda  tapo 2012-2013 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų finalinių kvadrato  varžybų nugalėtoja ir pasipuošė aukso medaliais.

plačiau

 

Pilietiškiausios klasės rinkimai

 

Vasario 21 dieną 5-9 klasių mokiniai rinkosi į mokyklos sporto salę dalyvauti Pilietiškiausios klasės konkurse. Istorijos mokytojų R. Kriaučiūnienės ir L. Malinauskienės inicijuotame renginyje mokiniai pilietiškumą įrodinėjo atsakydami į viktorinos klausimus, dėliodami dėliones, demonstruodami atliktus namų darbus. Pilietiškiausios klasės vardo ir mokytojos R. Kriaučiūnienės sukurto prizo - taurės su mokyklos herbu bei tautine vėliava,  norėjo visi, bet  6 klasė tą popietę buvo nusiteikusi pilietiškiausiai. Jų pasisekimą lėmė geriausiai atsakyti klausimai iš Lietuvos istorijos.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!

 


 

2013-ieji SVEIKATINGUMO METAI

 

Informuojame, kad 2013-ieji yra Sveikatingumo metai.

 

    Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo istitutas parengė atmintinę "10 patarimų mokiniams, kaip sveikai maitintis" bei testus-žaidimus mokiniams "Kaip sveikai maitintis" ir "Ką žinau apie druską".

 

Visa ši informacija yra patalpinta Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto interneto svetainėje, adresu http://www.nmvrvi.lt/

 

 


 

2 procentų parama

 

KREIPIAMĖS Į VISUS: MOKINIŲ TĖVELIUS, BUVUSIUS MOKINIUS, MOKYTOJUS IR KITUS ŽMONES

 

Kviečiame 1-2 procentus savo pajamų mokesčio skirti Mokolų pagrindinei mokyklai

 

    Norintys Mokolų pagrindinei mokyklai pervesti iki 1-2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį arba vadinamuosius “du procentus”, tai gali padaryti taip:

      Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/  ;

     Tiesiogiai įteikti užpildytą prašymo FR0512 formą  arba išsiųsti voką su užpildyta prašymo FR0512 forma savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui (Kauno g. 16, Marijampolė);

    Užpildytą prašymo FRO512 formą galite pateikti klasės auklėtojui.

 

    Prašymo blankus (FR0512 forma) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose, teritoriniuose jų skyriuose arba iš klasių auklėtojų.
   Daugiau informacijos galima gauti mokyklos administracijoje, paskambinus nemokamu Mokesčių informacijos centro (toliau – MIC) telefonu 1882 arba apsilankius VMI interneto svetainėje www.vmi.lt .


Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą!


Mokolų pagrindinės mokyklos vardu
Direktorius
Sigitas Virbickas

 

     

 


   

      Mokyklos direktoriaus 2013 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. V1-7 ,,Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos" skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemija mokykloje ir laikinai nutraukiama ugdomoji veikla nuo 2013-02-01 iki 2013-02-06 (imtinai).

 


 

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninėse kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda iškovojo I-ąją vietą ir gavo kelialapį į finalines varžybas, kur kovos dėl prizinių vietų, medalių.

plačiau

 

Mes Sausio 13-ąją dieną prisiminėme su istorijos mokytoja. Sėdėjome tyloje, klausėme prisiminimų ir žiūrėjome kaip žvakių ugnelės plazda tamsoje, apšviesdamos mūsų veidus. Tuo metu pasidarėme tarsi didesni, rimtesni, labiau suaugę . Vieni pripažino, kad Laisvės gynėjų diena jiems buvo tik valstybės šventė, bet po pamokos suprato, kad tai svarbi diena, verčianti prisiminti laisvės troškulio laikus ir susimąstyti.
Po pamokų mes su mokytoja ir keliais mokiniais ėjome į knygos pristatymą ,,Dainuojanti revoliucija".

plačiau