Naujienos


   

      Mokyklos direktoriaus 2013 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. V1-7 ,,Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos" skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemija mokykloje ir laikinai nutraukiama ugdomoji veikla nuo 2013-02-01 iki 2013-02-06 (imtinai).

 


 

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninėse kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda iškovojo I-ąją vietą ir gavo kelialapį į finalines varžybas, kur kovos dėl prizinių vietų, medalių.

plačiau

 

Mes Sausio 13-ąją dieną prisiminėme su istorijos mokytoja. Sėdėjome tyloje, klausėme prisiminimų ir žiūrėjome kaip žvakių ugnelės plazda tamsoje, apšviesdamos mūsų veidus. Tuo metu pasidarėme tarsi didesni, rimtesni, labiau suaugę . Vieni pripažino, kad Laisvės gynėjų diena jiems buvo tik valstybės šventė, bet po pamokos suprato, kad tai svarbi diena, verčianti prisiminti laisvės troškulio laikus ir susimąstyti.
Po pamokų mes su mokytoja ir keliais mokiniais ėjome į knygos pristatymą ,,Dainuojanti revoliucija".

plačiau

Paskutinę  2012 kalendorinių metų mokslo savaitę mokykloje buvo šilta, jauku ir linksma. Ore tvyrojo šventinė Kalėdų nuotaika. Buvo organizuojamos įvairios veiklos,  renginiai.

plačiau

Gruodžio 6 dieną mokykloje vyko jau tradicija tapęs renginys - penktokų krikštynos. Jas vedė pats jūrų valdovas Neptūnas.

plačiau
Zoninės kvadrato varžybos

Gruodžio 1 dieną   vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės visų tipų mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2002 metais ir jaunesnių) kvadrato varžybos.  Mūsų mokyklos komanda, vadovaujama mokytojų V.Šermukšnienės ir D.Vaišutienės  laimėjo I – ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse visų tipų mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose.

 

Lapkričio 30 dieną  4 klasės mokinių komanda „Žaibas“  dalyvavo prevencinės programos  „Mes kartu“ tarpmokyklinėse kvadrato varžybose, kurios vyko Padovinio pagrindinėje mokykloje.

plačiau
Kalėdinė aukojimo akcija

 

KALĖDINĖ AUKOJIMO AKCIJA TĘSIASI !!!

 

Šiemet, kaip ir pernai, mokykloje vyksta Kalėdinė aukojimo akcija, kurią organizuoja jaunimogidas.lt Kviečiame visus prisijungti, aktyviai aukoti gausioms, nepasiturinčioms šeimoms bei globos namų auklėtiniams. Aukoti galima: žaislus, knygas, rūbus, avalynę, galanteriją, bižuteriją, CD, DVD ir kitus daiktus. Jie gali būti dėvėti.

 

Papildomos atostogos

 

 

Papildomos atostogos 5 klasių mokiniams nuo 2012-11-26 iki 2012-11-30.

 

 

 

Tolerancijos diena

Lapkričio 15 dieną mokyklos bendruomenė minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Mokiniai puošė skėčius, prisiminė įžymių žmonių pasisakymus apie draugystę, savitarpio supratimą, kito nuomonės gerbimą, gebėjimą suprasti įvairių pažiūrų žmones, kantrybę. Buvo jauku ir ramu pastovėti draugų būrelyje po savo rankomis išgražintu skėčiu.