Naujienos

 2014-09-29

 Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos valstybių, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Ši diena nebuvo pamiršta ir mūsų mokykloje. „The ant and the cricket“ – tokiu anglišku sakiniu prasidėjo renginys, kurį suorganizavo anglų kalbos mokytoja Aušra Šimanauskienė.

 

 

plačiau
2014-09-26

Iš "Tyrėjų nakties" sugrįžus

 

Rugsėjo 26 dieną 9, 10 klasių mokiniai gavo galimybę aplankyti Kauno technologijos universitetą. Jame vyko didžiulis renginys „Tyrėjų naktis“, kuriame studentai rodė savo naujus išradimus. Projekte dalyvavo daugybė moksleivių iš įvairių mokyklų. Pamokėles, programas vedė Kauno technologijos universiteto studentai ir dėstytojai.

 

plačiau
2014-09-17

IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojų apdovanojimas

 

2014 m. rugsėjo 17 d. Druskininkų „Snow Arena“ - „Aero Gallery“ salėje vyko 2013-2014 mokslo metų IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojų - savivaldybių ir bendrojo ugdymo mokyklų - apdovanojimas ir seminaras. 

Džiugu, kad Mokolų pagrindinė mokykla bendroje Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinėje  užėmė garbingą III-ąją vietą iš 59 dalyvavusių ugdymo įstaigų. Dėkojame jauniesiems žaidėjams ir jų vadovams - mokytojoms  Dianai Vaišutienei ir Onai Virbickienei bei mokyklos direktoriui Sigitui Virbickui.     

 

Rezultatų suvestinė

plačiau
Rugsėjo 1-osios šventė

 

                                       

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų,http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/wp-content/uploads/2013/03/varpeliai.gif

o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas,

ne vieno mūsų širdis nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu.

Rugsėjis...

Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje –

rugsėjis.

Žemė kantriai laukia žiemkenčių –

rugsėjis.

Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis –

rugsėjis.

O mes visi išleidžiame, palydime arba patys išeiname...

Į Mokyklą…

 

                                      

Mokslo metų pradžios šventė – prasminga įžanga į visų – mokytojų, mokinių, tėvų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo pastangų ir darnaus sutarimo. Linkime, kad šie mokslo metai būtų palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms ir didelei sėkmei.

Su naujų mokslo metų pradžia, Mieli Mokolų pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai! 


Pagarbiai,

Mokyklos direktorius Sigitas Virbickas

     

 

 

2014-06-07

Olimpinės dienos  šventėje

 

Birželio 7 dieną, Olimpinės dienos šventės metu, Vilniaus Katedros aikštėje vyko baigiamasis IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio renginys ir buvo apdovanoti nugalėtojai.

plačiau
2014-05-30

Padėkos koncertas

 

Gegužės 30-ąją mokykloje šurmuliavo pasipuošę mokiniai. Visi ruošėsi tradiciniam Padėkos koncertui. 

 

 

plačiau
Renginys

"Laikas mažame delne"

 

PUG ugdytiniai ir IV klasės mokiniai, paskatinti mokytojų E. Matulevičienės ir D. Vaišutienės, mokyklos bendruomenei padovanojo nuotaikingą šventę, kupiną netikėtumų ir linksmybių, gražių bei prasmingų žodžių. 

plačiau
2014-05-22

Universalios sporto aikštelės atidarymas

 

Gegužės 22-oji Mokolų pagrindinėje mokykloje buvo ilgai laukta ir šventiška, nes vyko universalios sporto aikštelės atidarymas.

plačiau
2014-05-19

Pamokos netradicinėje erdvėje

 

8B ir 8A klasių mokiniams buvo vedamos rusų kalbos ir dailės pamokos netradicinėje erdvėje. Mokiniai karu su mokytojomis Nijole Stoškute ir Dalia Kreivėniene lankėsi Marijampolės ortodoksų Šv. Trejybės bažnyčioje, esančioje senosiose miesto kapinėse.

plačiau
Konkursas

"Kompozicija iš atliekų"

 

2014 m. gegužės 15 d. III klasės mokiniai su mokytoja O. Virbickiene skubėjo į J.Basanavičiaus aikštę, kur  vyko konkurso "Kompozicija iš atliekų" baigiamoji diena. Mūsų mokyklos komanda pristatė kompoziciją "Konteineris".

plačiau