Naujienos

Akcija

"Padovanok šypseną Europai"

 

Šiais metais Lietuva švenčia narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį. Šia proga mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai prisijungė prie pilietinės akcijos „Padovanok šypseną Europai“, kuri buvo organizuojama Vilniuje, Daukanto aikštėje. 

plačiau

 

BALANDŽIO 29-OJI - ATVIRŲ DURŲ DIENA

 

Gerbiami Tėveliai,

siekdama bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėvais, sprendžiant įvairias auklėjimo bei ugdymo problemas, norėdami pasidžiaugti vaikų pasiekimais Mokolų pagrindinė mokykla balandžio 29 dieną organizuoja atvirų durų dieną tėvams. Manome, jog tai gera proga mokinių tėveliams pabendrauti su mokytojais, rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, pamatyti kasdieninį mokyklos gyvenimą, geriau suprasti ir įvertinti mokytojo darbą, bendradarbiavimo su mokiniais stilių. Tikimės, jog ir mokytojas, išklausęs tėvų pageidavimus, gali lengviau pastebėti ir  savo darbo trūkumus.

Viliamės, jog atvirų durų diena tėvams mokykloje taps tradicija, leidžiančia mokyklai ir tėvams siekti bendro tikslo – ruošti vaikus pilnaverčiam gyvenimui.

Atvirų durų dienotvarkė:

8.00–16.00 lankymasis pamokose, pokalbiai su mokytojais, pagalbos mokiniui specialistais, administracija, mokyklos patalpų apžiūrėjimas, lankymasis mokyklos muziejuje.

12.00-12.30 val. susitikimas su būsimų penktokų tėvais (anglų kalbos kabinete).

Kontaktai pasiteiravimui: tel.nr. 8 343 20081, el.p. mokolai@gmail.com

Laukiame Jūsų.

                                                                                                   Mokyklos administracija.


 

Paroda
Paroda

"Stilizuotas Velykų margutis"

 

Mūsų mokykloje balandžio 7-11 dienomis vyko velykinių margučių paroda  „Stilizuotas Velykų margutis“. Mokiniai  naudodami įvairią techniką margino kiaušinius ir juos eksponavo parodoje.  Smagu, kad dauguma mokyklos ugdytinių noriai dalyvauja visose organizuojamose parodose. 

2014-04-08

LR aplinkos ministro padėka biologijos mokytojai Ievai Šmulkštienei

 

Pasulinės žemės dienos proga LR aplinkos ministro V.Mazuronio Padėkos raštas  įteiktas  biologijos mokytojai Ievai Šmulktienei už atsakingą požiūrį į aplinką ir aplinkosauginių idėjų propogavimą bendruomenėje.

2014-04-05

Dvi mokyklos komandos pasipuošė medaliais

 

2014 metų balandžio 5 dieną Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje vykusiose LMOF kaimo vietovių mokyklų  "Drąsųs, stiprūs, vikrūs" finalinėse varžybose 5-6 klasių komandos mokiniai tapo Lietuvos čempionais ir džiaugėsi I-osios vietos medaliais, o mažieji žaidėjai, gimę 2003 metais ir jaunesni, laimėjo III-ąją vietą. Sveikiname jaunuosius sportininkus ir jų vadovus!

plačiau
Akcija

"Pasitikime paukščius"

 

2014 metų balandžio 5 dieną 5 klasės mokiniai, aktyviausi gamtos mylėtojai, kartu su biologijos mokytoja Ieva Šmulkštiene dalyvavo akcijoje-inkilų kėlimo šventėje "Pasitikime paukščius".

 

plačiau
Koncertas
Koncertas

Muzikos pamoka "Pavasario mozaika"

 

2014 m. balandžio 2 dieną Mokolų pagrindinėje mokykloje  vyko tarptautinių konkursų laureatės Sigutės Trimakaitės (sopranas)  koncertas-muzikos pamoka "Pavasario mozaika".

 

Teatralizuotaas koncertas

"Lino darbų pasaka"

 

Kovo 28 dieną mūsų mokykloje svečiavosi  Kauno muzikos ansamblis „ Ainiai“. Mokiniams jie pristatė teatralizuotą koncertą „Lino darbų pasaka“.  

plačiau
2014-03-20

Žemės dieną minėjome su draugais

 

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet ši diena buvo paminėta mūsų mokykloje. Tačiau šiemet ši diena buvo ypatinga: bendradarbiaudami su Petro Armino pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Kristina Vėlyviene ir jos mokiniais, surengėme šventę, į kurią kvietėme ir kitas Marijampolės savivaldybės mokyklas. Ir sulaukėme tikrai nemažai svečių.

Tarpzoninės varžybos

"Drąsūs, stiprūs, vikrūs"

 

      Kovo 21 d. mūsų mokykloje vyko LMOF kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės vieno iš keturių pogrupių DSV varžybos. Jose susitiko nuolatinės ir gerai pažįstamos varžovės: Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“, Varėnos r. Merkinės V. Krėvės gimnazijų ir mūsų- Mokolų pagrindinės mokyklos  4 ir žemesnių bei 5-6 klasių mokinių komandos.

 

plačiau