Naujienos

2014-06-07

Olimpinės dienos  šventėje

 

Birželio 7 dieną, Olimpinės dienos šventės metu, Vilniaus Katedros aikštėje vyko baigiamasis IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio renginys ir buvo apdovanoti nugalėtojai.

plačiau
2014-05-30

Padėkos koncertas

 

Gegužės 30-ąją mokykloje šurmuliavo pasipuošę mokiniai. Visi ruošėsi tradiciniam Padėkos koncertui. 

 

 

plačiau
Renginys

"Laikas mažame delne"

 

PUG ugdytiniai ir IV klasės mokiniai, paskatinti mokytojų E. Matulevičienės ir D. Vaišutienės, mokyklos bendruomenei padovanojo nuotaikingą šventę, kupiną netikėtumų ir linksmybių, gražių bei prasmingų žodžių. 

plačiau
2014-05-22

Universalios sporto aikštelės atidarymas

 

Gegužės 22-oji Mokolų pagrindinėje mokykloje buvo ilgai laukta ir šventiška, nes vyko universalios sporto aikštelės atidarymas.

plačiau
2014-05-19

Pamokos netradicinėje erdvėje

 

8B ir 8A klasių mokiniams buvo vedamos rusų kalbos ir dailės pamokos netradicinėje erdvėje. Mokiniai karu su mokytojomis Nijole Stoškute ir Dalia Kreivėniene lankėsi Marijampolės ortodoksų Šv. Trejybės bažnyčioje, esančioje senosiose miesto kapinėse.

plačiau
Konkursas

"Kompozicija iš atliekų"

 

2014 m. gegužės 15 d. III klasės mokiniai su mokytoja O. Virbickiene skubėjo į J.Basanavičiaus aikštę, kur  vyko konkurso "Kompozicija iš atliekų" baigiamoji diena. Mūsų mokyklos komanda pristatė kompoziciją "Konteineris".

plačiau
Konkursas

"Šviesoforas"

 

2014 m. gegužės 2 d. Marijamplės moksleivių kūrybos centre vyko  pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“. Mūsų mokyklos komada, vadovaujama mokytojos Onos Virbickienės, laimėjo III-ąją vietą. Šaunuoliai!

plačiau
2014-04-30

Tarpmokyklinės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

 

2014 m. balandžio 30 d. SC "Sūduva" stadione vyko Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo trys komandos, vadovaujamos mokyklos direktoriaus Sigito Virbicko.

Mergaičių komanda  surinko 1033 taškus ir laimėjo pirmąją vietą. Džiugu, kad individualiai daugiausia taškų surinko Monika Lekeckaitė (282 taškai - 2 vieta) ir Fausta Guogaitė (238 taškai - 3 vieta). Berniukų I komanda iškovojo III-ąją vietą, o  II komanda tenkinosi V-ąja vieta.

 

Akcija

"Padovanok šypseną Europai"

 

Šiais metais Lietuva švenčia narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį. Šia proga mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai prisijungė prie pilietinės akcijos „Padovanok šypseną Europai“, kuri buvo organizuojama Vilniuje, Daukanto aikštėje. 

plačiau

 

BALANDŽIO 29-OJI - ATVIRŲ DURŲ DIENA

 

Gerbiami Tėveliai,

siekdama bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėvais, sprendžiant įvairias auklėjimo bei ugdymo problemas, norėdami pasidžiaugti vaikų pasiekimais Mokolų pagrindinė mokykla balandžio 29 dieną organizuoja atvirų durų dieną tėvams. Manome, jog tai gera proga mokinių tėveliams pabendrauti su mokytojais, rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, pamatyti kasdieninį mokyklos gyvenimą, geriau suprasti ir įvertinti mokytojo darbą, bendradarbiavimo su mokiniais stilių. Tikimės, jog ir mokytojas, išklausęs tėvų pageidavimus, gali lengviau pastebėti ir  savo darbo trūkumus.

Viliamės, jog atvirų durų diena tėvams mokykloje taps tradicija, leidžiančia mokyklai ir tėvams siekti bendro tikslo – ruošti vaikus pilnaverčiam gyvenimui.

Atvirų durų dienotvarkė:

8.00–16.00 lankymasis pamokose, pokalbiai su mokytojais, pagalbos mokiniui specialistais, administracija, mokyklos patalpų apžiūrėjimas, lankymasis mokyklos muziejuje.

12.00-12.30 val. susitikimas su būsimų penktokų tėvais (anglų kalbos kabinete).

Kontaktai pasiteiravimui: tel.nr. 8 343 20081, el.p. mokolai@gmail.com

Laukiame Jūsų.

                                                                                                   Mokyklos administracija.