Naujienos

2015-03-06

Mažojo futbolo varžybos

 

Sveikiname mokyklos komandą,  iškovojusią I-ąją vietą  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 tarpzoninėse varžybose.   Jauniesiems žaidėjams ir jų vadovams linkime sėkmės finalinėse varžybose

2015-03-04

Kaziuko mugė

 

Kovo 4-ąją mokyklos salėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Ant prekystalių puikavosi rankdarbiai: drožiniai, lankstiniai iš popieriaus,  pačių pagaminti žaisliukai, paveikslėliai, įvairiausi vėriniai. O kokia gausybė skanumynų! Kiekvienas norintis galėjo paskanauti, ko širdis geidė.

plačiau
2015-02-28

Mokyklos mergaičių komanda - Lietuvos čempionė

 

 6-5 klasių mergaičių kvadrato komanda vasario 28 dieną Kėdainių sporto centro salėje dalyavo  pačiose svarbiausiose metų finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų  varžybose. 

plačiau
2015-02-24

Ir Mokolai turi talentų

 

Vasario 24 dieną Marijampolės kultūros centro dailės galerijoje vyko 2014 metų gabių mokinių pagerbimo šventė. Iškilmėse dalyvavo mokslo, dailės, muzikos jaunieji talentai, jų tėvai, mokytojai, draugai. 

plačiau

 

    Jūsų parama mums svarbi. Skirti 2 % galite internetu VMI tinklapyje deklaravimo sistemoje susiradę formą FRO512 ir kodo laukelyje įrašę mokyklos kodą 190377450 bei savo asmeninius duomenis.

   Taip pat  galite užpildyti popierinę formą ir atnešti į mokyklą (formos pavyzdys pateiktas mokyklos elektroniniame dienyne).

2015-02-20

5-6 kl. mergaičių komandos kovos tarpzoninėse kvadrato varžybose

 

Mūsų mokyklos 5-6 klasių mergaičių komanda vasario 20 dieną kovojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio  (visų tipų mokyklų) 5-6 klasių mergaičių tarpzoninėse varžybose Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje.

plačiau
2015-02-11
2015-02-11

Gražus aštuntokų poelgis

 

Aštuntokai berniukai įrodė, kad atsirasti gerumui nereikia nei daug kalbų, nei ypatingų pastangų. Jie pastebėjo, kad, suplyšus kuprinei, vienas jų klasės draugas keletą dienų knygas ir sąsiuvinius nešėsi krepšyje, skirtame   kūno kultūros aprangai. Berniukai paslapčia surinko reikiamą pinigų sumą ir nupirko naują kuprinę. Ir ne bet kokią, o ,,Nike‘‘ prekinio ženklo. Ją įteikė  draugui klasės valandėlės metu. Buvo tikras siurprizas, nes nei mergaitės, nei auklėtoja, nei naujos kuprinės savininkas apie draugų sumanymą nieko nežinojo. Nors idėjos autorius yra vienas mokinys, Jonas, bet ne mažiau svarbūs visi  gražios akcijos dalyviai.  Ačiū jums, aštuntokai, už gerumo pamoką.

2015-02-06

Akcija "Baltasis badas"

 

Žiema paukšteliams ir žvėreliams – sunkus metas. Storas sniego patalas užkloja laukus ir miškus. Sunkiai žvėreliai pasiekia užsnigtą žolę, laupo medžių žievę ir graužia šakeles. O mažieji sparnuočiai neišgalėtų žiemoti, jei ne gerieji žmonės, kurie įrengia lesyklėles ir parūpina maisto.

 

plačiau
2015-02-06

Jaunieji futbolininkai -  futbolo 5x5 zoninių varžybų nugalėtojai

 

Žvarbią vasario 6 dienos popietę į Kazlų Rūdos sporto centrą rinkosi kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolo 5x5 zoninių varžybų dalyviai. Dėl kelialapio į tarpzonines varžybas  kovojo Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcinio centro, Prienų r. Pakruonio, Jurbarko r. Skirsnemunės Baltrušaičio, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios ir mūsų, Mokolų pagrindinės mokyklos, jaunieji žaidėjai.

plačiau
2015-01-26

Devintokų išvyka į UAB "Mantinga"

 

Sausio 26 dieną, mes, 9 klasės mokiniai, su auklėtoja Nijole Stoškute lankėmės didžiausioje Marijampolės apskrities įmonėje - UAB „Mantinga“. Mūsų išvykos tikslas buvo susipažinti su įmonės darbu, sužinoti, kaip ir kur dirba įvairių specialybių darbuotojai.

plačiau