Naujienos

2015-03-20

Jaunieji futbolininkai pasipuošė bronzos medaliais

 

Kovo 20 d. Plungės sporto centre vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 finalinės varžybos. Jose dalyvavo Kėdainių r. Josvainių gimnazijos, Plungės r. Nausodžio, Klaipėdos r. Dovilų ir mūsų, Mokolų pagrindinės mokyklos, jaunieji žaidėjai, vadovaujami mokytojo Valdimaro Žilinsko. 

plačiau
2015-03-20

Žemės diena

 

Kovo 20-oji - pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ši diena yra skirta tam, kad prisimintume, jog Žemė yra mūsų vieninteliai namai ir tik nuo mūsų priklauso, kokią ją paliksime po savęs!

plačiau
2015-02-19
2015-02-19

Gerbiami mokinių tėvai !

 

Sėkmingas profesijos pasirinkimas ir asmens karjera yra ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos – tėvų, mokyklų vadovų, mokytojų, karjeros specialistų ir būsimų darbdavių – rūpestis. Mokiniui, priimančiam sprendimus, susijusius su profesijos pasirinkimu, svarbu apsilankyti savo tėvų, globėjų, senelių ir kitų artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su jų profesine veikla bei pasitikrinti priimamus karjeros sprendimus.

Kviečiame tėvelius ir jų darbdavius aktyviai dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuojamoje Visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų, senelių darbovietėse –  2015 m. balandžio 10 d.

Raginame pasikviesti 5-10 klasių mokinius ir jų mokytojus bei suteikti jiems galimybę susipažinti su profesijų įvairove Jūsų darbo aplinkoje. Klasių auklėtojai, pasitarę su mokiniais, nutars dėl išvykų balandžio 10 d. į pasirinktas įstaigas, įmones.

Sėkmingo bendradarbiavimo !

 

                              Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Bagdonienė

2015-03-14

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybų marotonas

 

Mokyklos jaunieji sportininkai – aktyvūs Lietuvos mokinių olimpinio festivalio dalyviai. Jie dalyauja mažojo futbolo, kvadrato ir estafečių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose.

Šią savaitę mokyklos atstovai dalyvavo trejose varžybose ir iškovojo I-ąsias vietas. 

plačiau
2015-03-10

Renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui

 

Kiekvienas iš mūsų džiaugiasi ir didžiuojasi, kad turi gimtus namus, kad gali gyventi laisvoje  šalyje ir kalbėti gimtąja kalba, kad Lietuvą gali vadinti Tėvyne. Mūsų mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo akcijose ir parodose, renginiuose, skirtuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti.

plačiau
2015-03-06

Mažojo futbolo varžybos

 

Sveikiname mokyklos komandą,  iškovojusią I-ąją vietą  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 tarpzoninėse varžybose.   Jauniesiems žaidėjams ir jų vadovams linkime sėkmės finalinėse varžybose

2015-03-04

Kaziuko mugė

 

Kovo 4-ąją mokyklos salėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Ant prekystalių puikavosi rankdarbiai: drožiniai, lankstiniai iš popieriaus,  pačių pagaminti žaisliukai, paveikslėliai, įvairiausi vėriniai. O kokia gausybė skanumynų! Kiekvienas norintis galėjo paskanauti, ko širdis geidė.

plačiau
2015-02-28

Mokyklos mergaičių komanda - Lietuvos čempionė

 

 6-5 klasių mergaičių kvadrato komanda vasario 28 dieną Kėdainių sporto centro salėje dalyavo  pačiose svarbiausiose metų finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų  varžybose. 

plačiau
2015-02-24

Ir Mokolai turi talentų

 

Vasario 24 dieną Marijampolės kultūros centro dailės galerijoje vyko 2014 metų gabių mokinių pagerbimo šventė. Iškilmėse dalyvavo mokslo, dailės, muzikos jaunieji talentai, jų tėvai, mokytojai, draugai. 

plačiau

 

    Jūsų parama mums svarbi. Skirti 2 % galite internetu VMI tinklapyje deklaravimo sistemoje susiradę formą FRO512 ir kodo laukelyje įrašę mokyklos kodą 190377450 bei savo asmeninius duomenis.

   Taip pat  galite užpildyti popierinę formą ir atnešti į mokyklą (formos pavyzdys pateiktas mokyklos elektroniniame dienyne).