Naujienos

2016-01-18

Sėkmė zoninėse LMŽ (Lietuvos mokyklų žaidynių) varžybose

 

Sausio antras savaitgalis buvo sėkmingas trims mokyklos komandoms. Alytaus rajono Alovės pagrindinėje mokykloje antrąją vietą ir teisę dalyvauti tarpzoninėse LMŽ kaimo vietovių mokyklų  varžybose iškovojo  mūsų mokyklos mergaičių futbolo 5x5 komanda. Tai buvo pirmas mūsų mokyklos komandos dalyvavimas tokiose varžybose. Komandą sudarė šaunios 7 kl. mokinės: Erika Sukackaitė, Augustė Zubrickaitė, Viktorija Grigaitė, Karina Dabkevičiūtė, Goda Tamulynaitė, Gabriela Vikarčiuk, Gabrielė Senavaitytė bei aštuntokė Fausta Guogaitė. Reikia pastebėti, kad mūsiškės, išskyrus Faustą, buvo metais jaunesnės.

plačiau
Akcija
Akcija

Kur sustoju - šaltas sniegas

Ant pilkų šakelių,

Nerandu grūdelio menko

Ant snieguoto kelio..

Rask, vaikeli, man sparnuočiui

Menką trupinėlį, -

Už jį vieną tau čiulbėsiu

Visą vasarėlę.

                           (Valerija Valsiūnienė)

 

Kasmetinėje akcijoje „Baltasis badas“ dalyvavo mūsų mokyklos PUG, 1-4 klasių mokiniai. Jie kasdien lesyklėles, esančias prie mokyklos,  pripildydavo šviežio maisto: grūdų, kukurūzų, duonos trupinėlių. Zylutėms ant medžio šakos pakabino nesūdytų lašinukų. Kartu su tėveliais eidavo prie Šešupės palesinti ten žiemojančias gulbes ir antis. Džiugu, kad ugdytiniai domisi gamta ir jos pokyčiais, globoja sparnuočius, suvokia šios veiklos prasmingumą.

Dėkojame akcijos dalyviams.

 

2016-01-13
2016-01-13

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Šią dieną beginkliai žmonės savo dvasios jėga, ryžtu, drąsa nugalėjo tankus ir buvo krauju įrašyta į mūsų atmintį ir širdis.

Minėdama šią valstybei svarbią datą, Mokolų pagrindinė mokykla prisijungė prie jau kasmetine tradicija tapusios pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. a Prisimenant ir pagerbiant žuvusiuosius bei nukentėjusius per  kruvinuosius  sausio įvykius, mokyklos languose dešimčiai minučių supleveno žvakių liepsnelės - gyvybės, šviesos, atminties ir susikaupimo simbolis. Pirma pamoka buvo skirta to meto įvykiams atminti.  Lenkiame galvas prieš Sausio 13–osios aukų stiprybę, parodytą meilę Tėvynei, pilietiškumą ir suteiktą galimybę mums šiandien gyventi laisvoje šalyje.

Lai šv. Kalėdos atneša Jums ir Jūsų artimiesiems

ramybę, džiaugsmą ir šilumą.

Lai namų slenkstį tyliai peržengia meilė, santarvė

ir kantrybė.

Lai naujaisiais širdys prisipildo gerumu,

o dvasia - stiprybe ir viltimi.

Išmintis telydi sprendimus, sekmė-darbus,

nuoširdumas - Jus supančius žmones.

 

Linskmų, šiltų ir jaukių artėjančių šv. Kalėdų Jums ir Jūsų šeimoms!

Laimingų, kūrybingų ir prasmingų Naujųjų 2016-ųjų metų!

 

2015-12-23

Renginys "Pas Kalėdų senelį"

 

Gruodžio 23 diena buvo neįprasta - po mokyklą vaikščiojo daugybė Kalėdų senelių.  Mažieji mokinukai nesuprato, ar jie tikri, nes visi ruošėsi nuotaikingam renginiui „Pas Kalėdų senelį“.

plačiau
Koncertas
Koncertas

Suvalkijos socialinės globos namuose

 

Metų pabaiga visada būna turtinga šventiniais renginiais. Ne išimtis ir šie metai. Suvalkijos pensionato gyventojams mūsų mokyklos mokiniai dovanojo šventinį koncertą „Kalėdų dvasia“. Mokiniai šoko, dainavo, deklamavo. Koncerto pabaigoje aidėjo gausūs aplodismentai, nuoširdūs padėkos žodžiai. Dalyviams buvo įteiktos saldžios dovanos. Išvykome pakylėti gerų emocijų ir pažadėjome sugrįžti su nauja programa.

2015-11-09

Išvyka į Kauną

 

Gruodžio 9 dieną gausus būrys priešmokyklinukų ir pradinukų  išvyko į Kauną. Jie lankėsi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, kur žiūrėjo spektaklį „Dryžuota opera“. 

plačiau
2015-11-28
2015-11-28

Zoninės kvadrato varžybos ir ekskursija Druskininkuose

 

Lapkričio 28 dieną 5-6 klasių berniukų kvadrato komanda ir jos sirgaliai dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Druskininkuose. Šių varžybų nugalėtoja tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda. Druskininkų ,,Atgimimo" mokyklos komanda iškovojo antrąją vietą, o mūsų mokyklos komanda - trečiąją. Po varžybų mokiniai jėgas atgavo jaukioje kavinėje, o vėliau visą valandą praleido M.K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje, kur klausėsi įdomaus gidės pasakojimo apie kompozitoriaus ir dailininko vaikystę, mokslo metus ir kūrybą. Išvyka baigėsi maudynėmis Druskininkų vandens parke.

2015-11-19
2015-11-19

Penktokų krikštynos

 

Linksmas ir nuotaikingas renginys ,,Penktokų krikštynos" yra mūsų mokyklos tradicija. Penktokai visais įmanomais būdais stengiasi įrodyti, kad yra verti mokytis šioje mokykloje, o jų ,,krikštytojai", tradiciškai šeštokai, jiems padeda. Šių metų šeštokai surengė švarias, linksmas ir skanias krikštynas. Jie pakvietė cirką. Atvyko 17 artistų, daugiausiai klounų. Penktokams teko mokytis grimuoti savo draugą, užsimerkus ragauti vaisių, apibarstytų cinamonu ir cukrumi (vienas penktokas vis tiek nepatikėjo, kad čia gali būti skanu, ir tvirtai atsisakė tai daryti), klausėsi muzikos ir tuo pat metu stengėsi išklausyti savo draugą, šokinėjo su maišais, tvarkė areną - mūvėdami žiemines pirštines rinko nuo grindų degtukus. Penktokų auklėtoja Aušra Šimanauskienė įrodė, kad puikiai susikalba su savo auklėtiniais ir be žodžių. Stebėdami mokytojos mimiką, gestus ir judesius penktokai greitai išsiaiškino, ką jų auklėtoja norėjo pasakyti. Prieš išvykdamas cirkas įteikė penktokams pažymėjimus ir palinkėjo jiems gerų mokslo metų. Renginys baigėsi fotosesija, nes nusifotografuoti su cirko artistais norėjo visi.

2015-11-18

Tarpmokyklinės kvadrato varžybos

 

Lapkričio 10, 12 ir 18 dienomis mūsų mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių, 5-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

Mokyklos komandos iškovojo visų trijų prizinių vietų apdovanojimus. Geriausiai sekėsi 5-6 klasių berniukams, kurie nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir tapo savivaldybės čempionais. Antrąją vietą iškovojo R. Stankevičiaus,  o trečiąją- P. Armino pagrindinių mokyklų komandos.

plačiau