Naujienos

2017-02-01

Atvira integruota veikla "Žiemojantys paukščiai"

 

Š. m. vasario 1 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira integruota veikla „Žiemojantys paukščiai“. Priešmokyklinukų ir pedagogės E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos administracija, specialistai,  mokytojai ir ugdytinių  tėveliai. 

plačiau
2017-01-30

Projektas "Žaidimai moko"

 

Mūsų mokykos priešmokyklinukai dalyvauja respublikiniame prevenciniame projekte “Žaidimai moko”. Projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti (riešo, rankų pirštų) judesius, gausinti žodyną,  tikslinti gramatinę kalbos sandarą, siekti geresnės ugdymo kokybės.

Žaisdami vaikai atlieka įvairias užduotis, lenktyniauja, konstruoja, rašo, skaičiuoja, spalvina. Taip jie ne tik patiria teigiamų emocijų, bet ir ruošiasi sėkmingam mokymuisi pirmoje klasėje.

PUG ugdytiniams projekto “Žaidimai moko” veiklas organizuoja pedagogė Edita Matulevičienė

plačiau
2017-01-17

Tarpmokyklinė mokinių konferencija „Netoleruokime patyčių mokykloje“

 

Sausio 17 dieną mūsų mokyklos 5 klasių mokinės, paskatintos socialinės pedagogės Indrės Apuokienės, dalyvavo tarpmokyklinėje konferencijoje „Netoleruokime patyčių mokykloje“, kuri vyko Marijampolės sav. Padovinio pagrindinėje mokykloje. Penktokės Gabrielė Vitosytė, Goda Šmulkštytė, Gabrielė – Patricija Paltanavičiūtė, Austėja Merkevičiūtė, Lina Žukauskaitė, Skaistė Bajoraitė, Vesta Rėklytė, Rugilė Lazauskaitė, Urtė Jurevičiūtė konferencijai parengė žodinius ir stendinius pranešimus patyčių prevencijos tema.

 

plačiau
2017-01-16

Akcija „Baltasis badas"

 

Žiema paukšteliams ir žvėreliams tikras išlikimo metas. Storas sniego patalas užkloja laukus ir miškus. Vargiai žvėreliai pasiekia užsnigtą žolę, sunkiai laupo medžių žievę ir graužia šakeles. O mažieji sparnuočiai neišgalėtų žiemoti, jei ne gerieji žmonės, kurie įrengia lesyklėles ir parūpina maisto. Sausio 16 -20 dienomis tradiciškai mūsų mokykloje vyko akcija  „Baltasis badas“, kurioje dalyvavo  PUG – 4 klasės mokiniai. 

plačiau

„Tad uždaryk, Tėvyne, laisvę savyje...“

 

Sausio 13-ąją Mokolų pagrindinės mokyklos bendruomenė minėjo Laisvės gynėjų dieną, prisijungdama prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija". Pirmosios pamokos metu languose degė  žvakelės, mokiniai žiūrėjo dokumentinius filmus apie  1991 metų sausio įvykius, diskutavo, ką kiekvienam lietuviui reiškia žodis LAISVĖ.

Balsupių skyriaus ugdytiniai gamino Sausio 13-ajai skirtas žvakides.

 

plačiau

2016-12-23

ŠVENTINĖ KALĖDŲ SAVAITĖ

 

Paskutinėmis 2016 metų savaitėmis mokykloje buvo neįprastai tylu. Pirmo aukšto koridoriuje buvo įrengta prakartėlė, primenanti istoriją apie kūdikėlio Jėzaus gimimą, skatinanti kiekvieną susikaupti, apmąstyti nuveiktus darbus.  Netoliese stovėjo puošni žaliaskarė eglė, tyliai plazdėjo žvakelių liepsnos. Ore  tvyrojo šventinė Kalėdų nuotaika. Buvo organizuojamos įvairios veiklos, vyko renginiai.

plačiau
2016-12-14

150 – OSIOS LIETUVOS PREZIDENTO KAZIO GRINIAUS GIMIMO METINĖS                                

Š.m. gruodžio 14 dieną mokykloje vyko renginys, skirtas Prezidento K. Griniaus 150- osioms  gimimo metinėms paminėti.

Jau  gruodžio pradžioje mokiniai dalyvavo edukacinėse išvykose. 5a klasė aplankė Prezidento tėviškę Selemos kaime, jo kapą Mondžgirėje. Aštuntokai vyko į K. Griniaus memorialinį muziejų Marijampolėje ir Rygiškių Jono gimnazijos muziejų. 

plačiau
2016-12-14

ŽVAKIŲ LIEJIMAS ŽIBŪDŲ SODYBOJE

 

Gruodžio 14 dieną būrys priešmokyklinukų su mokytoja Edita Matulevičiene  lankėsi Valavičių kaime esančioje Žibūdų sodyboje.  

Tik atvykusius svetingai pasitiko  sodybos šeimininkai – Rasa ir Raimundas Žibūdai, kurie nuo pirmų susitikimo akimirkų teikė tik teigiamas emocijas, gerą nuotaiką ir jaukią atmosferą.  

plačiau

KVADRATO VARŽYBOS

 

   Nuo spalio mėnesio vidurio iki gruodžio 7 d. mokykloje vyko tikras kvadrato varžybų maratonas. Tai mėgstamiausias ir masiškiausias mūsų mokinių žaidimas. Pradžioje vyko tarpklasinės varžybos. Vėliau mokyklos pradinių klasių, 5-6 klasių mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo abejose varžybų grupėse ir visų tipų bendro ugdymo ir kaimo vietovių mokyklų varžybose. Mokykloje savivaldybės ir zoninės varžybos vyko 10 dienų, buvo atvykę 26 mokyklų komandos.

plačiau