Naujienos

Ateik ateiki
Prie mokyklos slenksčio
Ir atiduoki
Kas sunku, netikra.
Ateik ateiki
Į vaikystės slėnį
Čia skaisčios spalvos
Ir balti šešėliai,
Kurie padės užkopti
Tau į kalną…
Su Rugsėjo 1-ąja.

 

Vaikai, pasiilgę draugų, mokyklos, kupini naujų idėjų ir pasiryžimo keliauti į Mokslo ir žinių šalį, Rugsėjo 1-ąją sugrįžo į mokyklą. Šventės metu administracijos atstovai, mokytojai, mokiniai dalinosi mintimis apie rugsėjį, laukimą ir nerimą. Sveikinimo žodį tarė Mokolų kaimo seniūnaitis, buvęs mokyklos mokinys Artūras Visockis.

Labiausiai jaudinosi mažiausieji bendruomenės nariai – priešmokyklinukai ir pirmokai. Jie nedrąsiai dairėsi tėvelių, tvirtai delne  spaudė gėlės žiedą. Tikimės, kad jie susiras naujų draugų ir saugiai jausis mokykloje. Šventė tęsėsi klasėse, kur vyko pirmoji pamoka.

 Visiems linkime įdomių, prasmingų ir kūrybingų Mokslo metų!

2016-06-10
2016-06-10

Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena. Šią dieną Lietuvoje minimi tremtyje žuvę lietuviai. Šiandien privalome ne gedėti, o tiesiog gerbti savo tautos praeitį, reikia išmokti ne verkšlenti, o mėginti rasti visiems priimtinas šios pagarbos formas. Šią dieną paminėjo ir mūsų mokyklos mokiniai. Istorijos pamokų metu mokiniai gamino vilties angelus, kuriuos įamžino nuotraukoje geležinkelio stotyje prie tremtinių vagono.

2016-06-02

Mokyklos sporto šventė

 

Birželio 2 dieną mokykloje vyko sporto šventė, sukvietusi visus 6-10 klasių mokinius pasivaržyti lengvosios atletikos, virvės traukimo, kvadrato rungtyse bei  baudų ir tritaškių metimo konkursuose.

 

plačiau
2016-05-31

Marijampolės žirgyne

 

 Pirmos klasės mokiniai mokslo metų pabaigą šventė Marijampolės žirgyne. Vaikai susipažino su žirgais, jų veislėmis, maitino, grožėjosi išvaizda, stebėjo mažą kumeliuką su mama. Buvo įdomu, kaip šuo geba atlikti įvairias komandas: surasti daiktą, įveikti kliūtis, žaisti...

plačiau
2016-05-31
2016-05-31

Mokslo metų pabaigos šventė Balsupiuose

 

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai ir jau reikia apibendrinti nuveiktus darbus.

Šios dienos  mokiniai labai laukė, nes po jos visi galės bent trumpam pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius, giliai įkvėpti vasara kvepiančio oro ir leisti sau ilsėtis, keliauti, džiaugtis šio metų laiko teikiamais malonumais. Gera buvo šventėje sulaukti didelės gausos mokinių tėvelių bei kitų svečių. Mieli mokiniai, visiems Jums linkime gerų atostogų ir puikios, šiltos vasaros.

Pailsėkite, šypsokitės, džiaukitės …

Iki susitikimo Rugsėjo 1-ąją!

2016-05-27
2016-05-27

Miesto dienos 2016

 

Gegužės 27-29 dienomis Marijampolę džiugino tradicinė šventė „Miesto dienos 2016“, skirta Vietos bendruomenių metams. Šventinėje eisenoje žygiavo ir mūsų mokyklos atstovai.

Gegužės 28 dieną Rygiškių Jono gimnazijos stadione vyko tarpmokyklinis vaikų regbio turnyras, kuriame dalyvavo „Saulės“ pradinės, Mokolų mokyklos-darželio, „Šaltinio“ pagrindinės ir mūsų mokyklos mažieji žaidėjai, vadovaujami mokytojos V. Šermukšnienės. Regbio žaidimas mokiniams suteikė galimybę patirti pergalės skonį ar pralaimėjimo kartėlį, lavino vikrumą, orientaciją, jėgą ir ištvermę. Puikus oras ir pakili nuotaika  turnyrui suteikė nepakartojamo žavesio.

 

 

2016-05-27
2016-05-27

 

Naktis mokykloje

 

Kaip prisijaukinti mokyklą? Kas yra draugiškumas? Koks turi būti draugas ir kaip jį surasti? Mūsų mokyklos penktokai ir šeštokai žino, kur surasti atsakymus į šiuos klausimus - reikia su bendramoksliais praleisti naktį mokykloje!

Gegužės 28-osios naktį 26 penktos ir šeštos klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Naktis mokykloje". Mokiniai išklausė paskaitą apie draugiškumą, piešė draugiško asmens portretą, rengė grupių pristatymus, žaidė asmens pažinimo žaidimus, dalyvavo draugiškumo estafetėse, ieškojo ,,lobio'', diskutavo ir žiūrėjo filmus grupėse.

Projektą organizavo anglų kalbos mokytojos Aušra Šimanauskienė ir Reda Račiuvienė. Mokytojoms talkino grupių lyderiai: Rygiškių Jono gimnazijos moksleivės Meda Ramanauskaitė ir Ieva Šimanauskaitė, stovyklos ,,Sniego gniūžtė" dalyvė Ema Pilipaitė ir mūsų mokyklos mokinys Deividas Sabalas.,,Manome, kad bendra veikla greičiau suartina žmones, negu bet kokie žodžiai. Šio projekto dalyviai tikrai bus draugiškesni ir labiau pasitikintys savimi", - teigė jie. Mokiniai džiaugėsi įgiję žinių ir bendravimo įgūdžių, geriau pažinę savo draugus bei lyderius. Pasibaigus renginiui visi išėjo namo pavargę, bet pilni gerų įspūdžių ir emocijų.

2016-05-27

Koncertas “Akyse užrašyti laiškai”

 

Gegužės 27 dieną  ketvirtoje klasėje vyko mokinių koncertas tėvams „Akyse užrašyti laiškai“. Mokiniai skaitė ištraukas, vaizdingus sakinius iš savo parašytų laiškų, rašinių. Tėvams buvo smagu išgirsti savo vaikų kūrybos „perliukus“. Koncerto metu mokiniai parašė paskutinį laišką pradinėje mokykloje ir jį pro atdarą langą paleido į ateitį.

plačiau
2016-05-27

Atvira ugdomoji veikla “Augalai mano gyvenime”

 

Gegužės 27 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla „Augalai mano gyvenime“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos administracija, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai. 

plačiau