Naujienos

2017-09-29

Tarptautinis ekologinio-socialinio švietimo projektas "Saulėto oranžinio traukinio kelionė"

 

Progimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai balandžio-spalio mėnesiais dalyvavo tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologiniame-socialiniame projekte "Saulėto oranžinio traukinio kelionė'. Mokiniai įgyvendino projekto veiklas, aktyviai dalyvavo organizuojamuose koncertuose, akcijose, renginiuose.

plačiau
2017-09-26

    Mokomės užsienio kalbų studijuodami literatūrą

 

Rugsėjo 26 dieną  progimnazijoje vyko užsienio kalbų mokytojų organizuotas renginys   

,,Mokomės užsienio kalbų studijuodami literatūrą”,  skirtas  Europos kalbų dienai paminėti.

plačiau
2017-09-19

Edukacinė išvyka į Labanoro girią

 

Mūsų mokykla 2017 metais dalyvauja projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Mes,  septintokai, rugsėjo 19 dieną išvykome į Labanoro girią. Čia vyko edukacija „Maistas gamtoje“. 

plačiau
2017-09-13

Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje

 

Rugsėjo 13 d. 4 kl. mokiniai vyko į Vilniaus Energetikos ir technikos muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Technologinė evoliucija ir technikos pasaulis“. Šiame muziejuje mokiniai apžiūrėjo autentišką,  dar neseniai veikusią elektrinės įrangą, garo katilus, turbinas, generatorius, kondensatorius...

plačiau
2017-09-01

Rugsėjo 1-ąją prasidėjo naujas įstaigos veiklos etapas

 

„Visa ko pradžia, man atrodo, yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos ir melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga“. (Justinas Marcinkevičius) Taigi, asmenybės augimas, vystymasis ir dvasinis tobulėjimas prasideda mokykloje. Tai vienas iš svarbiausių gyvenimo etapų.

plačiau

PAVADINIMO KEITIMAS

 

Vadovaujantis CK 2.43 straipsniu, kad 2017 m. kovo 27 d. Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-68 nuspręsta pakeisti pavadinimą iš Marijampolės sav. Mokolų pagrindinės mokyklos į Marijampolės sav. Mokolų progimnaziją.

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga. Teisinis statusas neįregistruotas.

Buveinės adresas: Mokyklos g. 5, Mokolų k., Šunskų sen., Marijampolės savivaldybė.

 

Direktorė        Roma Raškevičienė

2017-06-13

Seminaras – kūrybinė stovykla  „Mokykime    integruotai“

 

Birželio 12 – 13 d. Alytaus r. „Atesys“ sodyboje leidykla „Baltos lankos“ organizavo pradinių klasių mokytojams kūrybinę stovyklą „Vaivorykštė 2017“.  Į stovyklą mokytojai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių.

plačiau
2017-06-09

Baigėsi dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasarėle, nusišypsok!”

 

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla mokykloje vyko 8 dienas (gegužės 31 d. – birželio 9 d.). Ją lankė 28  2 - 4 klasių mokiniai. Stovykloje dirbo 11 pedagogų ir sveikatos priežiūros specialistė.

plačiau
2017-05-31

Pasidžiaukime!

 

Mūsų mokyklos trečiokai tapo meninio konkurso „Sultys ir glotnučiai – SMART formos vitaminai“ nugalėtojais ir laimėjo pagrindinį prizą interaktyvią lentą. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Dianą Vaišutienę!

plačiau
2017-05-30

Padėkos koncertas

 

Gegužės 30 dieną  mūsų mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis. Pirmokėliai į salę įvedė aštuntos ir dešimtos klasės mokinius.  Šventiniame koncerte mokiniai sakė nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams, šoko, dainavo, deklamavo. Mokyklos pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas, A. Bagdonienė šventinį koncertą užbaigė apdovanodama mokinius, mokytojus, tėvelius. Jiems buvo įteikti diplomai, padėkos raštai už puikius pasiekimus ir rezultatus šiais mokslo metais. Tradiciškai aštuntos klasės mokiniai mokyklos kiemelyje pasodino medį. Šventiniam šurmuliui pasibaigus, nuostabios akimirkos liko įamžintos gražiose nuotraukose. 

plačiau