Naujienos

2016-11-04

Iš kursų "Motyvuotam mokiniui reikia inovatyvaus mokytojo" sugrįžus

 

2016 m. birželio 1 d. – liepos 6 d. Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo „Erasmus+ KA2“ strateginių partnerysčių projekto „Inovatyvus mokytojas – motyvuotas mokinys: problemų sprendimas bendradarbiaujant“, organizuotame ugdomosios veiklos gerosios patirties konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokytojos E. Matulevičienė, I. Ramanauskienė, D. Vaišutienė ir pateikė konkurso sąlygas atitikusius ir tinkamus viešinti darbus. Konkursui buvo pateikti 45 integruoti gamtos mokslų, technologijų, informacinių technologijų, inžinerijos, menų, matematikos pamokų ar projektų scenarijai, planų planai ir jiems įgyvendinti reikalingi ištekliai.  Dvidešimties konkursui pateiktų darbų autoriai surinko daugiausiai vertinimo komisijos taškų ir tapo konkurso nugalėtojais. Tarp jų pateko ir mūsų mokyklos mokytojų E. Matulevičienės ir D. Vaišutienės pateikti darbai. Šios mokytojos gavo teisę 2016 m. lapkričio 2-4 dienomis dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo kursuose pagal projekto metu parengtą kvalifikacijos tobulinimo programą „Motyvuotam mokiniui reikia inovatyvaus mokytojo“. 

 

 

plačiau
2016-10-27

Vilkaviškio UAB „Art Glacio“ ledų fabrike

         

Spalio  27 dieną mes, 2 klasės mokiniai ir mūsų mokytoja,  išvykome į ekskursiją. Sumanėme aplankyti įmonę, gaminančią valgomuosius ledus.

plačiau
2016-10-25
2016-10-25

Rudeninių puokščių paroda "Graži mūsų šeimynėlė"

 

Spalio 25-28 dienomis mūsų mokykloje vyko jau tradicija tapusi rudeninių gėrybių paroda "Graži mūsų šeimynėlė“.  Dalyvavo  PUG – 10 klasės.  Tą savaitę vyko tėvų susirinkimas, todėl tėveliai turėjo galimybę pasidžiaugti savo vaikų padarytais darbeliais, vaikų išradingumu ir kūrybiškumu. 

2016-10-20

Vokiečių kalbos dienos  „Ö kaip vokiškai?“

 

Ar žinojote, kad vokiečių kalba – viena svarbiausių verslo kalbų Europos Sąjungoje? O gal girdėjote, kad studijos Vokietijoje nemokamos arba kad daugiausia turistų sulaukiame būtent iš Vokietijos? Spalio 20 dieną pirmą kartą Lietuvoje vyksta Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginiai. 

plačiau
2016-10-19

Senųjų amatų centre  "Virbalio vartai"

 

Spalio 19 dieną antros klasės mokiniai lankėsi Vilkaviškio r. Virbalio bendruomenės "Virbalio vartai" Senųjų amatų centre, kur dalyvavo  edukacinėje programoje „Duonos kelias“.

plačiau
2016-10-05
2016-10-05

Savivaldos diena 

 

Visos gėlės, šypsenos, dėmesys priklauso jiems, mūsų mokytojams, kurie ne tik moko mus skaičiuoti ar rašyti, bet ir ugdo asmenybę, žmogų, pilietį – štai kodėl jie yra tokie svarbūs... Mūsų mokykloje jau tradicija tapo Mokytojų dieną organizuoti mokinių savivaldą, kai visi mokytojai užleidžia savo darbo vietas mokiniams. Tiek mokiniai, tiek naujieji mokytojai - visi šią užduotį pasitiko labai linksmai. Vis dėlto diena nebuvo iš lengviausių. Gavę visas mokytojų „privilegijas“, mokiniai privalėjo prisiimti ir atsakomybę - išmokyti vaikus kažko naujo ir įdomaus. Sudominti savo dėstomu dalyku buvo dar sudėtingiau.  Mažieji  mokiniai iš karto pripažino naujuosius mokytojus ir džiaugėsi linksma diena. Mokiniai, atlikę šią „prievolę“, suprato, kaip sunkiai yra uždirbama mokytojo duona, ir užjautė savo tikruosius mokytojus. Mokytojams mokiniai padovanojo koncertą „Mes jus mylim“. Visi lauks kitų metų, kada galės vėl pakartoti šį linksmą išbandymą.

2016-09-28

Europos kalbų diena „Eurostalas“


Europos kalbų diena yra minima kasmet nuo 2001 m. rugsėjo 26 dienos. Šios šventės metu yra siekiama skatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Šis renginys yra svarbus ne tik Europoje, bet ir mūsų mokykloje. Europos kalbų dieną mūsų mokykloje minėjome rugsėjo 28 d. 

 

plačiau

Popieriaus paslaptį praskleidus

 

Rugsėjo 22 dieną trečios klasės mokiniai vyko į Marijampolės Kraštotyros muziejų dalyvauti edukacinėje pamokėlėje „Popieriaus paslaptį praskleidus“. Šios pamokėlės metu vaikai sužinojo, kaip galima pasigaminti popierių, kokias medžiagas galima naudoti, kokios priemonės reikalingos popieriaus gamybai.  Jiems  teko padirbėti iš peties! 

plačiau
2016-09-16

Mokolų pagrindinė mokykla – Lietuvos mokyklų žaidynių II vietos laimėtoja

 

Rugsėjo 9 dieną Mokolų pagrindinės mokyklos mokiniai vyko į Vilnių. Prezidentūroje vyko renginys, kuriame Lietuvos  Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojas. Praėjusiais mokslo metais žaidynėse dalyvavo daugiau nei 1000 bendrojo ugdymo mokyklų iš 59 savivaldybių- iš viso apie 200 tūkstančių mokinių, kurie varžėsi 24 sporto šakose. Renginio metu prizinės taurės įteikiamos 21 bendrojo ugdymo mokyklai ir 12 geriausių rezultatų pasiekusių savivaldybių. Taures kartu su šalies vadove įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina  Gudzinevičiūtė.

plačiau