Naujienos

2018-02-28

Respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija  „Įdomiosios pamokos“

 

Paskutinę vasario mėnesio dieną aš su mokytoja Diana Vaišutiene važiavau į Želsvos pagrindinę mokyklą.  Ten vyko respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija  „Įdomiosios pamokos“. Mes paruošėme skaidres apie iniciatyvą „Kviečiu skaityti“, kurias pristačiau konferencijos dalyviams. 

plačiau
2018-02-27

Edukacinė programa „Muzikos paslaptys“

 

Žvarbų vasario 27-osios rytmetį, nepabūgę stingdančio šalčio, progimnazijos priešmokyklinukai ir 1 a klasės mokiniai su savo mokytojomis E. Matulevičiene ir V. Šermukšniene vyko į M. ir K. Petrauskų Lietuvos muzikos istorijos muziejų, esantį Kaune. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Muzikos paslaptys“, finansuojamoje projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“  lėšomis.

plačiau
2018-02-27

Varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

 

Vasario 27 d. Mokolų progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių  mokinių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.  Į varžybas atvyko Marijampolės „Ryto“ pagrindinės, „Saulės“ pradinės mokyklos ir Mokolų progimnazijos mažieji sportininkai. 

plačiau
2018-02-19

Vasario 16-oji

 

Vasario 16-ąją Mokolų progimnazijos bendruomenė dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginyje, vykusiame Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje, ir prisijungė prie akcijos „Varpo aidas - šimtmečio atgarsiai“.  100 baltų varpų skambesys sveikino Marijampolę Valstybės  šimtmečio ir Kultūros sostinės proga.

Mokolų progimnazijoje 100 besimokančių priešmokyklinukų ir pradinukų Lietuvai šimtmečio proga dovanojo po  paukštelį, giedantį Lietuvos himną. Vaikai trispalviais raštais puošė raides ir iš jų sudėliojo  Vinco Kudirkos ,,Tautišką giesmę”. Lietuvos himnas ir šimtas giedančių paukštelių papuošė mūsų įstaigos koridorių.

plačiau
2018-02-12

Laimėjimai matematikos olimpiadoje

 

Vasario 9 dieną Marijampolės marijonų gimnazijoje vyko 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapas. 6 klasių grupėje Mokolų progimnazijos mokinys Karolis Ramanauskas užėmė II-ąją vietą. Sveikiname prizininką ir jo mokytoją Teresę Mickevičienę.

2018-02-06

Išvyka į Kauno pilies muziejų

 

Mokolų progimnazijos 3 klasės mokiniai tęsdami  projektą ,,Lietuva – tai aš“, skirtą Lietuvos 100-mečiui paminėti, lankėsi Kauno pilies muziejuje, dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Lobis“. Vaikai išgirdo pasakojimus apie LDK valdovus, susipažino su Kauno seniūnų istorijomis bei miesto svečių atsiliepimais apie Kauną.

plačiau
2018-01-31

Edukacinė programa  „Sužinok ir nepamiršk“

 

Sausio 31 dieną Mokolų progimnacijos trečiokai su mokytoja O. Virbickiene dalyvavo edukacinėje programoje „Sužinok ir nepamiršk“, vykusioje Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Muziejaus kasoje įsigiję  knygelę „Sužinok ir nepamiršk“ ir rašiklį su gide susitikome muziejaus edukacinėje klasėje. 

 

 

plačiau

 

DĖL GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ EPIDEMIJOS PRATĘSIMO

 

       Vadovaujantis Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos direktoriaus 2018 m. vasario 12 d. Nr. V1-20 įsakymu ,, Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pratęsimo“ nuo 2018 m. vasario 13 d. iki vasario 15 d. imtinai Mokolų progimnazijoje pratęsiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemija. Minėtomis dienomis ugdomoji veikla (pamokos, būrelių ir kiti užsiėmimai) nevyks.

      Į pamokas reikia ateiti 2018 m. vasario 26 d., pirmadienį.

 

 

                                                               Progimnazijos administracija

2018-01-18

Pažink aviacijos pasaulį

 

2017 metais progimnazija gavo žurnalo ,,Aviacijos pasaulis'' numerius. Tai žurnalas apie aviacijos istoriją, įžymius oreivius, lėktuvų konstrukcijas, naujausias orlaivių technologijas.  Antroje žurnalo dalyje, pažymėtoje ženklu ,,Viktorina ,,Pažink aviacijos pasaulį", buvo publikuojamos Broniaus Merkio knygos ,,Orlaivių konstrukcijos" ištraukos. Sausio 18 dieną žurnalo redakcija organizavo viktoriną ,, Pažink aviacijos pasaulį" respublikos mokiniams. Joje dalyvavo 16 mūsų progimnazijos septintos ir aštuntos klasių mokinių.

plačiau