Naujienos

Akcija
Akcija

Nutolsta laikas virš namų, kelių ir upių, gimtos žemės,

Lyg laikas klaustų kam, kodėl ir dėl kurios prasmės?

O ta žolė – žmogaus dvasia – iš naujo želia,

Ir jo darbai – kaip amžina giesmė.

                                                      (P.Drevinis)

 

      Spalio 10 dieną mokykloje įvyko akcija ,,Pradžiugink mokinuką“. Tai dovana – parama mokiniams.

     Buvau nustebusi, kad jauni žmones sugeba atlikti tokius kilnius darbus, savo pinigais geba pasidalinti su kitais žmonėmis. Tokie poelgiai daro žmones laimingesnius, o ypač vaikus.

     Kiekvienas padarytas geras darbas kartais gal ne visada įvertinamas, bet mūsų mokinių tėveliai ir mokiniai labai geranoriški.

    Nuoširdžiai dėkojame už  paramą ir palaikymą, kilnumą, dosnumą visiems, kas prisidėjo. Ypač  Martynui Skrupskeliui su Robertui Černeckiui, parodžiusiems iniciatyvą organizuojant akciją  ,,Pradžiugink mokinuką“. Taip pat Albertui Drūliai, su kuriuo teko pabendrauti. Jų gera valia teikia vaikams daug džiaugsmo,  ugdo pasitikėjimą  geranoriškais žmonėmis.

     Parama buvo skirta vaikų mokymosi priemonėms: guašui, akvarelei, spalvotam popieriui, liniuotėms, teptukams, aplankalams, taip pat drabužiams ir sportinei avalynei. Apdovanoti vaikai džiaugėsi ir tarė nuoširdų ačiū.

     Tikime, kad gražių minčių ir darbų dėka gėrio ir pasitikėjimo tradiciją šie puikūs žmones tęs ateityje, ir ne vienas žmogus džiaugsis Jų parama.

       

 

     Mokytoja O. Virbickienė