Naujienos

2019-03-15
2019-03-15

ATGAL Į PRAEITĮ – Į MARIJAMPOLĖS VAIKŲ LOPŠELĮ-DARŽELĮ ,,NYKŠTUKAS”

 

Buvome maloniai nustebinti, kai mus Godos mamytė pasikvietė į savo darbovietę - Marijampolės vaikų lopšelį - darželį ,,Nykštukas”.

,,Nykštukas” – tai mūsų daugumos lankyta ikimokyklinė įstaiga. Kaip buvo gera sugrįžti į darželį ir susitikti su buvusiomis auklėtojomis Virginija Luckute Pajaujiene (Godos mamyte) ir Dalia Brazaitiene.

Darželio seklyčioje vėlėme iš vilnos sages, apžiūrinėjome buities rakandus ir vaišinomės Justo ir Godos močiučių paruoštomis vaišėmis.

Neįmanoma nusakyti nei raštu, nei žodžiu - kiek ten į tą seklytėlę darbo įdėta, kiek ten kaip tų skruzdėlyčių prinešta... Tikrai nesitikėjome, kad reikės gerti šio darželio Meilės žmogui arbatos (dėmesys, kantrybė, mamytiška šiluma) ir dar prie žibalinės lempos… Jokios sausos pamokos tiek neduos, kaip kad davė ši – gyva, šilta pamoka, kai rankomis lietėme vilną, kūrėme grožį iš jos, supome lopšį, išsigandome Morės…

101 kartą sakome AČIŪ už nuostabią popietę  darželyje tebetriūsiančioms Godos ir Justo močiutėms, mamytei, mus mokiusiai velti mokytojai ir visiems žmonėms, kurie kūrė darželio seklyčią.  Ji – nuostabi!

Norime pasukti laiką atgal ir vėl nors trumpam tapti “Nykštuko” vaikučiais.

 

Trečiokai