Naujienos

2019-01-30
2019-01-30

PAUKŠTELIAI ŽIEMĄ

 

2019 m. sausio 30 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira integruota veikla „Paukšteliai žiemą". Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos administracija, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai.

Veiklos metu vaikai kalbėjo apie Lietuvoje žiemojančius paukščius, jų gyvenimo būdą, apie sparnuočiams tinkamą maistą, žaidė didaktinius žaidimus ,,Salos”, ,,Kviečiai ir miežiai”, pagamintose lesyklėlėse kūrė matematinias sitruacijas, sprendė uždavinius, dainavo, šoko. Diskutuodami nusprendė, kad paukščius privalome globoti, nes jie miškų sanitarai, gydantys  medžius, o mus džiuginantys nuostabiu čiulbėjimu.

Ugdomosios veiklos metu vaikai lavino socialinius ir sveikatos saugojimo  įgūdžius, tobulino pažinimo, komunikavimo ir  meninę kompetencijas. Ugdytiniai buvo aktyvūs, dėmesingi, žingeidūs ir darbingi.

Stebėdami integruotą veiklą, tėvai turėjo galimybę susipažinti, kaip jų vaikams sekasi susikaupti, išgirsti ir išklausyti kalbantįjį, reikšti savo mintis, dirbti grupėje ir individuliai.

Pasibaigus veiklai, priešmokyklinukai mokyklos kieme pakabino pagamintas lesyklėles.  Į jas pribėrė grūdų, džiovintų šermukšnių uogų, saulėgrąžų.  Vėliau grupėje vaikai ir tėveliai gėrė žolelių arbatą, vaišinosi džiovintais vaisiais ir  kitais gardumynais.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė