Naujienos

2018-12-10
2018-12-10

„Virusinė“ stažuotė Dzūkijos pagrindinėje mokykloje

 

Gruodžio 3-7 dienomis grupelė mokytojų dalyvavo Ugdymo plėtotės centro organizuotoje stažuotėje Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje „Tikslingas informacinių technologijų taikymas anglų kalbos pamokose“.  Mokykloje svečiavosi anglų kalbos mokytojai : A.Šimanauskienė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija), A. Makaveckienė  (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla), R. Makaveckas (Prienų raj. Skriaudžių pagrindinė mokykla). Stažuotojus mielai priėmė mokyklos direktorė V. Sušinskienė, darbą koordinavo ir mokyklos edukacines erdves pristatė anglų kalbos mokytoja-metodininkė V. Špokienė. Svečiai turėjo galimybę stebėti anglų kalbos pamokas, kuriose buvo naudojamos informacinės technologijos. Dzūkijos pagrindinės mokyklos mokytojai demonstravo interneto, mobilių programėlių galimybes mokymo ir mokymosi procese. Taip pat supažindino su „Google“ disko naudojimo galimybėmis, pristatė programavimo priemones. Stažuotojai turėjo galimybę įgytas žinias panaudoti praktiškai pamokų metu. Dalyviai ne tik domėjosi informacinių technologijų panaudojimu anglų kalbos pamokose, bet ir buvo supažindinti su Suomijos švietimo sistema. Šia patirtimi dalinosi biologijos-chemijos mokytoja, projekto „Mokytojai Lietuvai“ dalyvė S. Leonavičienė.

Svečiai dėkingi mokytojoms: D. Struckienei, E. Krasauskienei, L. Viselgienei, N. Amšiejienei, D. Paleckienei,   D. Pumputienei, kurios  geranoriškai dalinosi  patirtimi paįvairinant tradicines pamokas.

Visi pedagogai vieningai pritarė tai nuomonei, kad stažuotė buvo naudinga, informatyvi ir verta tolimesnio bendradarbiavimo ir, kad informacinių technologijų „virusas“ užkrėtė visus stažuotės dalyvius.

 

Stažuotės dalyviai