Naujienos

2018-05-23
2018-05-23

Atvira ugdomoji veikla-renginys „Metų ratas“

 

Gegužės 23 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla-renginys „Metų ratas“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos pedagogai ir ugdytinių  tėveliai. Veiklos metu vaikai pademonstravo savo gebėjimus, per metus įgytas žinias, prisiminė išmoktas daineles, vykdytas prevencines programas, patirtus įspūdžius, nuveiktus gerus darbus.  Būsimi pirmokai renginio metu inscenizavo pasaką ,,Vištytė ir gaidelis”, dainavo, žaidė didaktinius žaidimus, sprendė matematinius uždavinius, kalbėjo apie metų laikus, jų esminius požymius, apie savo pomėgius ir darbus pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą. Pasidžiaugė, kiek daug jie žino, geba ir gali.

Stebėdami integruotą veiklą, tėvai turėjo galimybę susipažinti, kaip jų vaikams sekasi susikaupti, išklausyti, reikšti savo mintis, dirbti grupėje ir individuliai.

Renginio pabaigoje visi priešmokyklinukai buvo apdovanoti priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomais, atminimo dovanėlėmis. Mokytoja visiems linkėjo geros, prasmingos vasaros.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė