Naujienos

2017-11-24
2017-11-24

Sveikiname Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių kvadrato varžybų nugalėtojus - Mokolų progimnazijos 5-6 klasių jaunuosius sportininkus!

2017 m. lapkričio 24 d.  Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių (berniukų ir mergaičių) kvadrato zoninės varžybos.

Berniukų grupėje pirmąją vietą laimėjo Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos komanda, antrąją vietą - Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos žaidėjai, trečiąją vietą - Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių gimnazijos sportininkai.

Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos komanda, antrąją vietą laimėjo Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių gimnazijos sportininkės, trečiąją vietą užėmė Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos komanda.

Progimnazijos jauniesiems kvadrato žaidėjams  linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose!