Naujienos

2017-03-04
2017-03-04

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

Kovo 4 d. Mokolų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių kl. mokinių, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, ir mokinių, gimusių 2004 m. ir jaunesnių , zoninės “Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Mokiniai savo jėgas, vikrumą išbandė devyniose rungtyse. Pradinių klasių varžybose dalyvavo 3 komandos. Nugalėtoja tapo – Mokolų pagrindinės mokyklos komanda, II – ąją vietą laimėjo Druskininkų „Atgimimo“ mokykla, o III – ąją vietą Lazdijų mokykla – darželis „Kregždutė“. 5-6 kl. mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose dalyvavo  dvi komandos. Nugalėtojais tapo Druskininkų „Atgimimo“ mokykla, II - ąją vietą laimėjo Lazdijų r. Veisėjų S. Gedos gimnazija.

Visos komandos buvo apdovanotos diplomais.

Mokolų pagrindinės mokyklos pradinių klasių komanda iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.