Naujienos

2017-02-01
2017-02-01

Atvira integruota veikla "Žiemojantys paukščiai"

 

Š. m. vasario 1 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira integruota veikla „Žiemojantys paukščiai“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos administracija, specialistai,  mokytojai ir ugdytinių  tėveliai.

Veiklos metu vaikai kalbėjo apie Lietuvoje žiemojančius paukščius, jų gyvenimo būdą, apie sparnuočiams tinkamą maistą, žaidė didaktinius žaidimus “Salos”, “Grikiai ir miežiai”, sprendė matematinius uždavinius, dainavo, šoko. Diskutuodami nusprendė, kad paukščius privalome globoti, nes jie miškų sanitarai, gydantys  medžius, o mus džiuginantys nuostabiu čiulbėjimu.

Ugdomosios veiklos metu vaikai lavino socialinius ir sveikatos saugojimo  įgūdžius, tobulino pažinimo, komunikavimo ir  meninę kompetencijas. Ugdytiniai buvo aktyvūs, dėmesingi, žingeidūs ir darbingi.

Stebėdami integruotą veiklą, tėvai turėjo galimybę susipažinti, kaip jų vaikams sekasi susikaupti, išgirsti ir išklausyti kalbantįjį, reikšti savo mintis, dirbti grupėje ir individuliai.

Pasibaigus veiklai, direktoriaus pavaduotoja Aldona Bagdonienė pasidžiaugė vaikų pasiekimais, mokytoja Vilija Šermukšnienė – vaikų mokymosi motyvacija, aukšta saviverte.  Mokytoja Edita visus auklėtinius pavaišino saldumynais.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė