Naujienos

2016-12-07

KVADRATO VARŽYBOS

 

   Nuo spalio mėnesio vidurio iki gruodžio 7 d. mokykloje vyko tikras kvadrato varžybų maratonas. Tai mėgstamiausias ir masiškiausias mūsų mokinių žaidimas. Pradžioje vyko tarpklasinės varžybos. Vėliau mokyklos pradinių klasių, 5-6 klasių mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo abejose varžybų grupėse ir visų tipų bendro ugdymo ir kaimo vietovių mokyklų varžybose. Mokykloje savivaldybės ir zoninės varžybos vyko 10 dienų, buvo atvykę 26 mokyklų komandos.

   Visų tipų savivaldybės mokyklų varžybose geriausiai sekėsi 5-6 kl. Mergaitėms - jos iškovojo pirmąją vietą. Pradinukai ir 5- 6 kl. berniukai tenkinosi antrosiomis vietomis, o nugalėjo nuolatinės varžovės- R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos  komandos.

   Kaimo vietovių mokyklų varžybose visos trys mokyklos komandos tapo pirmųjų vietų laimėtojomis. Tęsdamos kovas zoninėse kaimo vietovių mokyklų 5-6 klasių varžybose, kurios vyko taip pat mūsų mokykloje ir mergaičių, ir berniukų komandos iškovojo antrąsias vietas. O visų tipų mokyklų grupėje mergaičių komandai teko pripažinti Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos ir Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos komandų pranašumus. Bet, laimėjusi prieš Kalvarijos gimnazijos komandą, iškovojo trečiąją vietą. Pradinių klasių komanda, kaimo vietovių mokyklų savivaldybės varžybose laimėjusi visus susitikimus, taip pat iškovojo pirmąją vietą ir teisę dalyvauti zoninėse varžybose, kurios vyks vasario 11 dieną.