Naujienos

2016-05-27
2016-05-27

Atvira ugdomoji veikla “Augalai mano gyvenime”

 

Gegužės 27 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla „Augalai mano gyvenime“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos administracija, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai.

Veiklos metu vaikai sėjo pupas, rūšiavo augalus pagal jų augimo vietą, dainavo, žaidė didaktinius žaidimus, sprendė matematinius uždavinius, kalbėjo apie žemę, augalus, jų naudą žmogui. Drąsiai išsakė savo mintis, ką reikia daryti, kad mus suptų švari ir graži aplinka. Diskutuodami nusprendė, kad žemei gali padėti kiekvienas: sodindamas medį, laistydamas gėlę, rinkdamas ir rūšiuodamas šiukšles, nedegindamas žolės, saugodamas ir puoselėdamas jos išteklius.

Stebėdami integruotą veiklą, tėvai turėjo galimybę susipažinti, kaip jų vaikams sekasi susikaupti, išklausyti, reikšti savo mintis, dirbti grupėje ir individuliai.

Pasibaigus veiklai, mokyklos direktorius Sigitas Virbickas vaikus apdovanojo priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomais, pavaduotoja Aldona Bagdonienė kiekvienam įteikė atminimo dovanėles. Mokytoja visiems linkėjo geros, prasmingos vasaros.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė