Naujienos

2016-01-30
2016-01-30

Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose

 

    Sausio paskutinę savaitę net trys mokyklos komandos dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose.

   28 dieną mūsų mokykloje vyko LMŽ kaimo vietovių 2003 m. gim. ir jaunesnių mergaičių ir berniukų komandų tarpzoninės kvadrato varžybos. Mergaičių komanda po labai įtemptų kovų turėjo pripažinti Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos pranašumą. Lėmę tik vienos žaidėjos iškirtimas. Pirmąją vietą laimėjo Kruonio gimnazijos, antrąją- Mokolų pagrindinės mokyklos ir trečiąją- Varėnos r. Merkinės V.Krėvės gimnazijos komanda. Mūsų komandoje žaidė Dileta Guogaitė, Kornelija Kazlauskaitė, Ramunė Černiauskaitė, Ligita Salygaitė, Greta Šimanauskaitė, Meda Vasiliauskaitė, Natalija Daugėlaitė, Jovita Ciplytė, Austėja Menkevičiūtė ir Gabija Vilemaitytė. Berniukų varžybose po nemažiau įtemptų susitikimų mūsiškiai tenkinosi trečiąja vieta. Nugalėjo Varėnos r. Merkinės V.Krėvės gimnazijos, o antrąją vietą laimėjo Jurbarko r. Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijos komanda. Mūsų berniukų komandą sudarė Lukas Galavočius, Ignas Svitojus, Erikas Pupkis, Paulius Eidukevičius, Karolis Matulevičius, Emilis Laikaitis, Ugnius Juškevičius, Danielius Brūzga ir ketvirtokas Emilis Laukaitis.

    Sausio 29 dieną mokykloje vyko LMŽ Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinės 2005 m. gim. ir jaunesnių (pradinių klasių mokinių) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Jau daugelį metų mūsų mokyklos komandos neužleidžia nugalėtojų vietos kitoms mokykloms. Ir šiemet, užtikrintai laimėdami visas devynias estafetes, iškovojo pirmąją vietą ir teisę dalyvauti zoninėse LMŽ varžybose vasario 13 d. Kaune ir kovo 12 d. kaimo vietovių mokyklų varžybose mūsų mokykloje.       Sausio 30 d. Kauno r. Babtų gimnazijoje žaidė 2002 m. gim. ir jaunesnių kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolo 5x5 zoninėse varžybose mūsų septintokai.  Mūsų komandoje žaidė tik 4 berniukai ir jiems padėjo – gelbėjo dvi mergaitės. Turėdami iniciatyvą, bet sužaidę lygiomis 2:2 su šeimininkų komanda, antrąsias rungtynes prieš Jonavos r. Šveicarijos pagrindinės mokyklos komandą laimėjo 10:2. Tačiau Babtų gimnazijos komanda prieš  jonaviečius laimėjo dar didesniu skirtumu. Taigi pirmoji vieta atiteko Babtų gimnazijai, antroji – Mokolų, bet tai užtikrino patekimą į tarpzonines varžybas kovo pirmąjį savaitgalį. Mūsų komandoje žaidė Augustas Valukonis, Gustas Šmulkštys, Mindaugas Vizgirda, Markas Lukoševičius, Goda Tamulynaitė ir Augustė Zubrickaitė.