Naujienos

2016-01-18
2016-01-18

Sėkmė zoninėse LMŽ (Lietuvos mokyklų žaidynių) varžybose

 

    Sausio antras savaitgalis buvo sėkmingas trims mokyklos komandoms. Alytaus rajono Alovės pagrindinėje mokykloje antrąją vietą ir teisę dalyvauti tarpzoninėse LMŽ kaimo vietovių mokyklų  varžybose iškovojo  mūsų mokyklos mergaičių futbolo 5x5 komanda. Tai buvo pirmas mūsų mokyklos komandos dalyvavimas tokiose varžybose. Komandą sudarė šaunios 7 kl. mokinės: Erika Sukackaitė, Augustė Zubrickaitė, Viktorija Grigaitė, Karina Dabkevičiūtė, Goda Tamulynaitė, Gabriela Vikarčiuk, Gabrielė Senavaitytė bei aštuntokė Fausta Guogaitė. Reikia pastebėti, kad mūsiškės, išskyrus Faustą, buvo metais jaunesnės.

    Šeštadienį mūsų mokykloje vyko kaimo vietovių mokyklų šeštų ir jaunesnių klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Marijampolės sav., Vilkaviškio ir Šakių  rajonų mokyklų laimėtojų kvadrato komandos.  Mūsų mokyklos mergaičių komanda, laimėjusi 2:1 prieš Griškabūdžio gimnazijos komandą, turėjo dar labiau sukaupti visas jėgas ir pasistengti įveikdamos labai stiprią  Pilviškių „Santakos“ gimnazijos komandą. Viską lėmė mūsų kapitonės Diletos Guogaitės ištermingas ir pasiaukojamas žaidimas, antrajame kėlinyje, kai ji liko aikštelėje tik viena. Padedant bendraklasėms Kornelijai Kazlauskaitei, Ramunei Černiauskaitei ir Ligitai  Salygaitei bei penktokėms Medai Vasiliauskaitei, Natalijai Daugėlaitei, ketvirtokėms Austėjai Menkevičiūtei ir Gabijai Vilemaitytei mūsiškės laimėjo ir šį susitikimą bei iškovojo pirmąją vietą. Komandoje dar žaidė Jovita Ciplytė ir Greta Šimanauskaitė. Antros – Vilkaviškio raj. Pilviškių„ Santakos“gimnazijos, o trečios- Griškabūdžio gimnazijos komandų mokinės.

    Berniukų komandai teko dar sunkiau kovoti. Laimėjus 2:0 prieš Šakių raj. Lukšių V.Grybo gimnaziją, nepavyko nugalėti Vilkaviškio raj. Gražiškių gimnazijos komandos - pralaimėjome 1:2. Tačiau šis vienas laimėtas kėlinys mums lėmė pirmąją vietą, nes Lukšių gimnazijos komanda buvo 2:0 laimėję prieš gražiškiečius. Trims komandoms surinkus vienodai taškų, lėmė laimėtų ir praloštų kėlinių skaičiaus santykis. Taigi pirmoji vieta teko  mūsų mokyklos komandai, II-oji- Šakių raj. Lukšių V.Grybo gimnazijos ir III-oji - Vilkaviškio raj. Gražiškių gimnazijos komandai. Mūsų berniukų komandoje žaidė tik 7 mokiniai, nes net 5 galimi žaidėjai serga, o penktokas Matas nelankė treniruočių ir neatvyko į varžybas. Komandą sudarė šeštokai Lukas Galavočius (geriausiai žaidė), Paulius Eidukevičius, Ignas Svitojus, Erikas Pupkis, penktokai Nauris Daugėla, Ugnius Juškevičius ir Emilis Laukaitis.

   Taigi visos trys mokyklos komandos toliau tęs kovas tarpzoninėse varžybose. Kvadrato – paskutinį  sausio, o mergaičių futbolo - vasario pirmąjį  savaitgalį. Linkime sėkmės pasiruošiant ir dalyvaujant LMŽ tolimesnėse varžybose, kuriose liko po 12 stipriausių rajonų komandų.