Naujienos

2015-11-18
2015-11-18

     Lapkričio 10, 12 ir 18 dienomis mūsų mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių, 5-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

     Mokyklos komandos iškovojo visų trijų prizinių vietų apdovanojimus. Geriausiai sekėsi 5-6 klasių berniukams, kurie nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir tapo savivaldybės čempionais. Antrąją vietą iškovojo R. Stankevičiaus,  o trečiąją- P. Armino pagrindinių mokyklų komandos.

     Mergaičių komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Ryto“ mokyklos komandai, kurioje buvo dvi labai gerai žaidžiančios mergaitės. Itin įtempta kova vyko su R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos komanda, tačiau mūsiškės labai susikaupė ir nepaliko šansų varžovėms. Taigi pirmąją vietą laimėjo „Ryto“, antrąją – Mokolų, o trečiąją – R.Stankevičiaus pagrindinių mokyklų komandos.

     Kiek sunkiau sekėsi pradinių klasių mokiniams. Visos komandos buvo panašaus pajėgumo. Gal geriau gaudė kamuolį ir stipriau kirto R. Stankevičiaus bei P. Armino pagrindinių mokyklų komandų žaidėjai. Pirmoji vieta atiteko R. Stankevičiaus, antroji -  P. Armino pagrindinių mokyklų komandoms, o mūsų komanda iškovojo trečiąją vietą. Geriausi mūsų komandų žaidėjai: Lukas Galavočius, Dileta Guogaitė ir Kornelija Kazlauskaitė - visi 6 klasės mokiniai ir Emilis Laukaitis bei Austėja Menkevičiūtė – ketvirtokai.

     5-6 klasių berniukų komanda iškovojo teisę atstovauti Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Druskininkuose lapkričio 28 d. O visos trys komandos, kaip kaimiškų varžybų dalyvės, dalyvaus zoninėse kaimo vietovių ir miestelių mokyklų varžybose, kurios numatytos gruodžio 12 d. – (pradinukams) ir sausio 16 dieną 5-6 klasių mokiniams. Varžybos vyks mūsų mokykloje.