Naujienos

2015-11-09
2015-11-09

Gruodžio 9 dieną gausus būrys priešmokyklinukų ir pradinukų  išvyko į Kauną. Jie lankėsi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, kur žiūrėjo spektaklį „Dryžuota opera“.

Spektaklio metu metu vaikai pateko į paslaptingą muzikos pasaulį, nes pagrindiniai veikėjai - dažniausiai naudojami muzikos terminai ir ženklai.  Žiūrovai susipažino su Muzikos šalies karaliumi Ritmu, karaliene Harmonija, mažąja princese Maelodija, jos augintiniu – Zebru Indigo, bičiuliu Triukšmučiu, rūmų sargybiniais – Boso ir Smuiko raktais. Mokiniai įsitikino, kad Muzikos karalystės gyvenimas panašus į jų pačių gyvenimą. Kad kiekvienoje šeimoje gali būti problemų ir nesutarimų, liūdesio,  melo. Kiekvienas norintis gavo patarimų, kaip tuos nesutarimus įveikti.

Pasibaigus spektakliui, pirmokėliai skubėjo pramogauti į PC „MEGA“. Trečiokai ir ketvirtokai keliavo į Velnių muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Velnio akmuo“. Priešmokyklinukai ir antrokai panoro labiau pažinti gamtą, Lietuvos ir kitų kraštų gyvūnus. Jie dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Pėdsekys gamtoje“, vykusioje Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.  Pamokėlės  metu sužinojo, kaip atrodo miškas, kuriame gyvena voverės ir šernai, pamatė elnią ir stirną, lietė tikrą gervės kiaušinį, pamatė genio iškaltą uoksą, dirbo grupėse, noriai sprendė kryžiažodį. Vėliau apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas.

Visi ekskursijos dalyviai į namus grįžo kupini įspūdžių, teigiamų emocijų, žinių. Džiugu, kad išvyka buvo įdomi, linksma ir naudinga.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė