Naujienos

2015-06-07
2015-06-07

Birželio 7 dieną Kaune vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos. Jose dalyvavo Šilalės r. Pajūrio, Kėdainių r. Akademijos, Ukmergės r. Taujėnų gimnazijų ir Mokolų pagrindinės mokyklos komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą antrąją vietą. Nepralenkiami šiais metais buvo Kėdainių r. Akademijos gimnazijos mokiniai. Trečiąją vietą laimėjo Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos komanda. Finalinių varžybų prizininkai Kauno Ąžuolyne vykusioje „LTeam“ olimpinės dienos šventėje buvo apdovanoti  diplomais, medaliais ir „Top Shop“ dovanomis-kuprinėmis.

      Mūsų mokyklos garbę šiose varžybose gynė  ir  II vietą iškovojo penktokai  Dileta Guogaitė, Kornelija Kazlauskaitė, Ramunė Černiauskaitė, Paulius Eidukevičius, Lukas Galavočius, Erikas Pupkis ir Ignas Svitojus bei šeštokai Erika Sukackaitė, Gileta Kalvaitytė, Monika Lekeckaitė, Viktorija Grigaitė, Karina Dabkevičiūtė, Augustas Valukonis ir Artūras Ašmonas.

      Jau treti metai iš eilės mūsų mokykla iškovoja prizines vietas bendroje Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių pagrindinių mokyklų ir progimnazijų grupėje. Šiais metais 5-6 kl. mergaičių kvadrato komanda – Lietuvos čempionė, DSV pradinių kl. bei 5-7 kl. berniukų  mažojo futbolo 5x5  komandos iškovojo trečiąsias vietas, antrąją – jau minėta 5-6 kl. DSV komanda. Pradinių klasių mokinių kvadrato komanda nužygiavo iki tarpzoninių varžybų – pasidalino 5-8 vietų taškus. Mokyklos mergaičių lengvosios atletikos rungčių komanda pirmą kartą dalyvaudama tokiose varžybose Šiauliuose užėmė tryliktą vietą, o berniukų komandos narys Airidas Uleckas, įveikęs 185 cm aukštį, laimėjo antrąją vietą. Gerus rezultatus ir aukštas vietas iškovojo Ugnė Buragaitė - šešta 400 m bėgime, Fausta Guogaitė ir Monika Lekeckaitė atitinkamai devinta ir dešimta 100 m bėgime, Goda Tamulynaitė – keturiolikta 1000m bėgime, Dileta Guogaitė - šešiolikta 400m bėgime . Šių mokyklos komandų pasiekimai ir sukrovė taškų kraitį , kuris lėmė , kad mokykla šiais 2014-2015 mokslo metais iškovojo antrąją vietą kompleksinėje įskaitoje. Mokyklos vardas  olimpinės dienos šventėje buvo dar kartą paminėtas, kai apdovanojo taure bei piniginiu prizu sportiniam inventoriui įsigyti. Mokyklos komandas ir mokinius varžyboms ruošė ir vadovavo mokytojai O. Virbickienė, V. Šermukšnienė, I. Ramanauskienė, V. Žilinskas ir S. Virbickas.

 

LMOF galutinė varžybų rezultatų suvestinė