Naujienos

2015-03-20
2015-03-20

Kovo 20-oji - Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ši diena yra skirta tam, kad prisimintume, jog Žemė yra mūsų vieninteliai namai ir tik nuo mūsų priklauso, kokią ją paliksime po savęs!

Šią dieną mokykloje vyko įvairios veiklos, skatinusios kiekvieną bendruomenės narį  mylėti gamtą, pamatyti jos grožį ir žavesį, rūpintis ir saugoti Žemę. Visų susidomėjimo sulaukė inkilų, gamtos nuotraukų, darbelių iš buitinių atliekų paroda.

Kovo 24 dieną mūsų mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo Marijampolės savivaldybės tarpmokykliniame renginyje ,,Mes – Motinos Žemės vaikai“, vykusiame “Ryto” pagrindinėje mokykloje  Šio renginio tikslas – skatinti atsakomybę už taupų gamtinių išteklių naudojimą ir atsakomybę už savo šalies bei visos Žemės ateitį, supažindinti mokinius su pagrindiniais sveikos gyvensenos principais, ugdyti kūrybinius gebėjimus, saviraišką.

Komandos atliko įvairias užduotis, susijusias su sveika gyvensena: sprendė kryžiažodžius, kūrė sveiko maisto receptus, atliko koordinacijos, lankstumo testus.

Visi renginio dalyviai apdovanoti padėkos  raštais, saldžiais MANTINGOS gaminiais.

 

Roberta Matulevičiūtė, 8 kl. mokinė