Naujienos

2015-03-20
2015-03-20

     Kovo 20 d. Plungės sporto centre vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 finalinės varžybos. Jose dalyvavo Kėdainių r. Josvainių gimnazijos, Plungės r. Nausodžio, Klaipėdos r. Dovilų ir mūsų, Mokolų pagrindinės mokyklos, jaunieji žaidėjai, vadovaujami mokytojo Valdimaro Žilinsko.

     Visos komandos buvo vienodai stiprios, gerai pasirengusios ir nusiteikę kovoti dėl medalių. Aikštelėje  visa laiką vyko agresyvios kovos. Dalyvavusios komandos  išnaudojo savo stipriausius žaidėjus, atidavė visas jėgas, ištvermę ir ryžtą. Futbolas – populiarus žaidimas,  skatinantis mokinius sportuoti ir tobulėti,  būti garbingais.

     Pirmose rungtynėse mūsų komandą lydėjo sėkmė. Rezultatu 2:0 įveikti klaipėdiečiai iš Dovilų mokyklos. Antrose rungtynėse minimalia persvara 1:2 teko nusileisti varžovams  iš  Nausodžio pagrindinės mokyklos. Stipriausi mūsų varžovai buvo kėdainiečiai iš  Josvainių gimnazijos.  Rungtynės pralaimėtos 1:3.

   Mokoliečių komanda per tris žaistas rungtynes  surinko du taškus ir pasipuošė bronzos medaliais. Pirmoji vieta atiteko Josvainių gimnazijai, antroji – Nausodžio pagrindinei mokyklai. Ketvirti liko futbolininkai iš Dovilų pagrindinės mokyklos.

     Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, diplomais ir sportiniais marškinėliais.

 

      Paulius Matulevičius, 7 kl. mokinys