Naujienos

2015-03-14
2015-03-14

Mokyklos jaunieji sportininkai – aktyvūs Lietuvos mokinių olimpinio festivalio dalyviai. Jie dalyauja mažojo futbolo, kvadrato ir estafečių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose.

Šią savaitę mokyklos atstovai dalyvavo trejose varžybose ir iškovojo I-ąsias vietas.

Kovo 10 dieną Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje vyko LMOF bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių ir 5-6 klasių mokinių zoninės “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos. Abi mokyklos komandos iškovojo I-ąsias vietas ir teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose.

Šeštadienį, kovo 14 dieną, Mokolų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko LMOF kaimo vietovių mokyklų 5-6 klasių mokinių tarpzoninės “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos, kuriose dalyvavo Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės ir mūsų mokyklos žaidėjai. Ir vėl mūsų komandą lydėjo sėkmė. Laimėta I-oji vieta ir kelialapiai į finalines varžybas, vyksiančias birželio mėnesį.

Kovo 20 dieną jaunieji futbolininkai Plungės sporto centre tęs kovas dėl Lietuvos čempionų vardo, dalyvaudami  berniukų mažojo futbolo 5x5 finalinėse varžybose. Žaidėjams ir jų vadovams linkime sėkmės.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė