Naujienos

2015-02-20
2015-02-20

   Mūsų mokyklos 5-6 klasių mergaičių komanda vasario 20 dieną kovojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio  (visų tipų mokyklų) 5-6 klasių mergaičių tarpzoninėse varžybose Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje. Čia dalyvavo jau zoninėse varžybose laimėjusios  pirmąsias vietas Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Alytaus Panemunės pagrindinės ir mūsų mokyklos komandos.

    Pirmasis susitikimas su varžybų šeiminkių komanda vyko nervingai. Tačiau mūsiškės nepaliko šansų šeimininkėms ir laimėjome abu kėlinius. Antrosios rungtynės tarp Alytaus ir Kauno r. Akademijos komandų vyko atkaliau ir patvirtino nuogąstavimus, kad varžovės bus tikrai pajėgios. Alytaus Panemunės komandos nuolat iškopia į tarpzonines varžybas, o Akademijos komanda prieš du metus buvo Lietuvos čempionė. Šiame susitikime prireikė trijų kėlinių laimėtojai išaiškint, o nugalėjo Akademijos gimnazijos komanda.

    Susitikimą su Alytaus Panemunės komanda pradėjome labai sėkmingai ir pirmąjį kėlinį laimėjome lengvai - 8:1. Tačiau gera pradžia gal mus per daug  nuramino, o varžovės,  neturėdamos kur trauktis,  susikaupė ir antrąjį kėlinį pralaimėjome 2:8. Lemiamame  kėlinyje vykstant lygiai kovai,  po kelis labai svarbius kamuolius sugavo Karina ir Kornelija., o Monika ir Gabrielė stipriais smūgiais iškirto visas priešininkes.  Sekančiame susitikime šeimininkės taip ir nesugebėjo atsigaut ir pasipriešint  Alytaus komandai.

   Lemiamas paskutinis  mūsiškių su Akademijos komanda susitikimas  lėmė pirmos ir antros vietų laimėtojas. Abu kėlinius pralaimėjome vienodu rezultatu 6:8. Gal pritrūko šiek tiek jėgos, nepagavome kelių kamuolių ir teko tenkintis antrąja vieta šiame pogrupyje. Bet reikia didžiuotis  komandos pasiekimais- ji tarp 5- 8 vietų Lietuvoje. Mūsų mokyklos garbę šiose varžybose gynė Monika Lekeckaitė, Gabrielė Senavaitytė, Erika Sukackaitė, Gileta Kalvaitytė, Viktorija Grigaitė, Karina Dabkevičiūtė, Kornelija Kazlauskaitė, Dileta Guogaitė, Adrija Vyšniauskaitė ir Agnė Svitojūtė.

   Vasario 28 dieną ši mokyklos komanda kovos finalinėse kaimo vietovių mokyklų varžybose Kėdainiuose. Tad linkime  per savaitę  pasiruošti ir sėkmingai kovoti dėl Lietuvos mokinių olimpinio festivalio medalių. Finalinėse varžybose  be mūsų komandos dalyvaus jau pažįstama Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos,  Biržų r. Medeikių  ir  Plungės r. Stalgėnų pagrindinių  mokyklų komandos.

 

Komandos vadovas Sigitas Virbickas