Naujienos

2014-11-19
2014-11-19

Lapkričio 19 dieną mūsų sporto salėje vyko savivaldybės kaimo vietovių mokyklų 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo penkios berniukų ir keturios mergaičių komandos. Berniukų jėgos buvo apylygės. Mokolų komandos berniukai kaip visada žaidė labai gerai ir nenusileido nei vienai komandai. Žaidėjai: Augustas Valukonis, Gustas Šmulkštys, Audrius Rudzika pasižymėjo labiausiai, ir jų dėka Mokolų komanda nugalėjo ir iškopė į kitą etapą. Antra liko Padovinio komanda, treti Sasnavos berniukai, ketvirti – Liudvinavo K.Borutos žaidėjai, penkta - Igliaukos komanda.

                      Mokolų mergaitės varžybose nuo pat pradžių pirmavo. Jos nenusileido nei vienai komandai ir, kaip sakant „sausai“, sutriuškino visas komandas ir iškovojo pergalę. Jų komandoje geriausiai žaidė komandos kapitonė Monika Lekeckaitė, Gabrielė Senavaitytė, Erika Sukackaitė. Antroje vietoje liko Igliaukos mergaitės, trečia – Sasnavos komanda, o ketvirtos - Liudvinavo žaidėjos.

                      Abiem komandoms labai pasisekė, kad galėjo žaisti savo namuose, o savos sienos visada padeda. Ir Mokolų berniukai, ir mergaitės iškopė į kitą etapą ir dalyvaus zoninėse varžybose, kurios vyks sausio mėnesį.

 

                      Fausta Guogaitė, 7 kl. mokinė