Naujienos

2013-10-09. Vilnius


        Renginyje apdovanotos savivaldybės  bei bendrojo ugdymo mokyklos, jų vadovai, kūno kultūros mokytojai. Apdovanojimus įsteigė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Už  aukštus sportinius pasiekimus abdovanoti mūsų mokyklos komandų vadovai: pradinių klasių vyr. mokytojos Vilija Šermukšnienė ir Diana Vaišutienė, kūno kultūros vyr. mokytojas Valdimaras Žilinskas ir mokyklos direktorius Sigitas Virbickas.  

        Džiugu, kad mūsų mokykla iš 69 dalyvavusių ugdymo įstaigų bendroje  2012-2013 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių progimnazijų, pagrindinių mokyklų rezultatų suvestinėje užėmė garbingą pirmąją vietą

         Po apdovanojimų vyko pasitarimas, kurio metu buvo pristatytas 2013–2014 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio projektas, kalendorius, aptarti sporto šakų nuostatai ir naujovės.