Naujienos

2018-02-12

Laimėjimai matematikos olimpiadoje

 

Vasario 9 dieną Marijampolės marijonų gimnazijoje vyko 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapas. 6 klasių grupėje Mokolų progimnazijos mokinys Karolis Ramanauskas užėmė II-ąją vietą. Sveikiname prizininką ir jo mokytoją Teresę Mickevičienę.

2018-02-06

Išvyka į Kauno pilies muziejų

 

Mokolų progimnazijos 3 klasės mokiniai tęsdami  projektą ,,Lietuva – tai aš“, skirtą Lietuvos 100-mečiui paminėti, lankėsi Kauno pilies muziejuje, dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Lobis“. Vaikai išgirdo pasakojimus apie LDK valdovus, susipažino su Kauno seniūnų istorijomis bei miesto svečių atsiliepimais apie Kauną.

plačiau
2018-01-31

Edukacinė programa  „Sužinok ir nepamiršk“

 

Sausio 31 dieną Mokolų progimnacijos trečiokai su mokytoja O. Virbickiene dalyvavo edukacinėje programoje „Sužinok ir nepamiršk“, vykusioje Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Muziejaus kasoje įsigiję  knygelę „Sužinok ir nepamiršk“ ir rašiklį su gide susitikome muziejaus edukacinėje klasėje. 

 

 

plačiau

 

DĖL GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ EPIDEMIJOS PRATĘSIMO

 

       Vadovaujantis Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos direktoriaus 2018 m. vasario 12 d. Nr. V1-20 įsakymu ,, Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pratęsimo“ nuo 2018 m. vasario 13 d. iki vasario 15 d. imtinai Mokolų progimnazijoje pratęsiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemija. Minėtomis dienomis ugdomoji veikla (pamokos, būrelių ir kiti užsiėmimai) nevyks.

      Į pamokas reikia ateiti 2018 m. vasario 26 d., pirmadienį.

 

 

                                                               Progimnazijos administracija

2018-01-18

Pažink aviacijos pasaulį

 

2017 metais progimnazija gavo žurnalo ,,Aviacijos pasaulis'' numerius. Tai žurnalas apie aviacijos istoriją, įžymius oreivius, lėktuvų konstrukcijas, naujausias orlaivių technologijas.  Antroje žurnalo dalyje, pažymėtoje ženklu ,,Viktorina ,,Pažink aviacijos pasaulį", buvo publikuojamos Broniaus Merkio knygos ,,Orlaivių konstrukcijos" ištraukos. Sausio 18 dieną žurnalo redakcija organizavo viktoriną ,, Pažink aviacijos pasaulį" respublikos mokiniams. Joje dalyvavo 16 mūsų progimnazijos septintos ir aštuntos klasių mokinių.

plačiau
2018-01-17

Marijampolės apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje

 

Sausio 17 dieną Mokolų progimnazijos priešmokyklinukai ir 1b klasės mokiniai su mokytojomis R. Kartavičiene ir E. Matulevičiene lankėsi Marijampolės apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, kur vyko edukacinė pamokėlė apie saugų elgesį su ugnimi ir elektra.
 

plačiau
2018-01-12

Laisvės gynėjų diena

 

Sausio 12-ąją Mokolų progimnazijos mokiniai ir mokytojai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Dešimčiai minučių mokyklos languose degė žvakelės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Visi kartu prisiminė  1991 metų sausio įvykius, žiūrėjo dokumentinius filmus, didžiavosi Lietuvos piliečiais, kurie be ginklų rankose sugebėjo atsilaikyti prieš sovietinių okupantų agresiją ir apgynė Lietuvos nepriklausomybę.

plačiau
2018-01-08

Pirmieji žingsniai informatikos pasaulyje

 

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, vykdydami neformaliojo  švietimo programą  ,,Pirmieji žingsniai informatikos pasaulyje“, dalyvauja  Vilniaus NKKM specialistų parengtose studijų programose įvairių amžiaus grupių vaikams.

     

plačiau

2017-12-22

Spektaklis "Katinėlis ir gaidelis"

 

2017 m. gruodžio 22 d. trečiokai su mokytoja O. Virbickiene progimnazijos bendruomenei dovanojo nuotaikingą spektaklį "Katinėlis ir gaidelis". Renginio metu netrūko skambių  dainų, smagių šokių, linksmų žaidimų. Dėkojame mažiesiems aktoriams ir jų mokytojai!

plačiau