Naujienos

Rugsėjo 1-osios šventė

 

                                       

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų,http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/wp-content/uploads/2013/03/varpeliai.gif

o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas,

ne vieno mūsų širdis nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu.

Rugsėjis...

Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje –

rugsėjis.

Žemė kantriai laukia žiemkenčių –

rugsėjis.

Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis –

rugsėjis.

O mes visi išleidžiame, palydime arba patys išeiname...

Į Mokyklą…

 

                                      

Mokslo metų pradžios šventė – prasminga įžanga į visų – mokytojų, mokinių, tėvų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo pastangų ir darnaus sutarimo. Linkime, kad šie mokslo metai būtų palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms ir didelei sėkmei.

Su naujų mokslo metų pradžia, Mieli Mokolų pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai! 


Pagarbiai,

Mokyklos direktorius Sigitas Virbickas

     

 

 

2014-06-07

Olimpinės dienos  šventėje

 

Birželio 7 dieną, Olimpinės dienos šventės metu, Vilniaus Katedros aikštėje vyko baigiamasis IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio renginys ir buvo apdovanoti nugalėtojai.

plačiau
2014-05-30

Padėkos koncertas

 

Gegužės 30-ąją mokykloje šurmuliavo pasipuošę mokiniai. Visi ruošėsi tradiciniam Padėkos koncertui. 

 

 

plačiau
Renginys

"Laikas mažame delne"

 

PUG ugdytiniai ir IV klasės mokiniai, paskatinti mokytojų E. Matulevičienės ir D. Vaišutienės, mokyklos bendruomenei padovanojo nuotaikingą šventę, kupiną netikėtumų ir linksmybių, gražių bei prasmingų žodžių. 

plačiau
2014-05-22

Universalios sporto aikštelės atidarymas

 

Gegužės 22-oji Mokolų pagrindinėje mokykloje buvo ilgai laukta ir šventiška, nes vyko universalios sporto aikštelės atidarymas.

plačiau
2014-05-19

Pamokos netradicinėje erdvėje

 

8B ir 8A klasių mokiniams buvo vedamos rusų kalbos ir dailės pamokos netradicinėje erdvėje. Mokiniai karu su mokytojomis Nijole Stoškute ir Dalia Kreivėniene lankėsi Marijampolės ortodoksų Šv. Trejybės bažnyčioje, esančioje senosiose miesto kapinėse.

plačiau
Konkursas

"Kompozicija iš atliekų"

 

2014 m. gegužės 15 d. III klasės mokiniai su mokytoja O. Virbickiene skubėjo į J.Basanavičiaus aikštę, kur  vyko konkurso "Kompozicija iš atliekų" baigiamoji diena. Mūsų mokyklos komanda pristatė kompoziciją "Konteineris".

plačiau
Konkursas

"Šviesoforas"

 

2014 m. gegužės 2 d. Marijamplės moksleivių kūrybos centre vyko  pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“. Mūsų mokyklos komada, vadovaujama mokytojos Onos Virbickienės, laimėjo III-ąją vietą. Šaunuoliai!

plačiau
2014-04-30

Tarpmokyklinės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

 

2014 m. balandžio 30 d. SC "Sūduva" stadione vyko Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo trys komandos, vadovaujamos mokyklos direktoriaus Sigito Virbicko.

Mergaičių komanda  surinko 1033 taškus ir laimėjo pirmąją vietą. Džiugu, kad individualiai daugiausia taškų surinko Monika Lekeckaitė (282 taškai - 2 vieta) ir Fausta Guogaitė (238 taškai - 3 vieta). Berniukų I komanda iškovojo III-ąją vietą, o  II komanda tenkinosi V-ąja vieta.

 

Akcija

"Padovanok šypseną Europai"

 

Šiais metais Lietuva švenčia narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį. Šia proga mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai prisijungė prie pilietinės akcijos „Padovanok šypseną Europai“, kuri buvo organizuojama Vilniuje, Daukanto aikštėje. 

plačiau