Naujienos

2018-03-09

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

 

Kovo 9 dieną Kazlų Rūdos sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių pradinių klasių mokinių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Į sporto centrą susirinko sportininkai iš trijų mokyklų: Plutiškių gimnazijos, Mokolų progimnazijos ir Vilkaviškio Santakos gimnazijos. 

plačiau
2018-03-08

Prienų krašto muziejuje

 

Kovo 8 dieną 1a klasės mokiniai su mokytoja V. Šermukšniene lankėsi Prienų krašto muziejuje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Duonos kelias iki stalo". Mokiniai susipažino su senovės valstiečių buitimi, gyvavusiomis duonos kepimo tradicijomis ir papročiais. 

plačiau
2018-03-07

MOKOLŲ PROGIMNAZIJA – MOKINIO SĖKMEI PATIRTI

 

Š. m. kovo 7 d. pavakare į Mokolų progimnaziją sugužėjo daug svečių – būsimų mokinių ir jų tėvelių. Atvirų durų popietės pradžią paskelbė 4 klasės mokinio Gusto atliekama saksofono melodija, kitų klasių mokiniai linksmai padainavo ir pašoko.

plačiau
2018-03-06

Pradinukai savo patirtimi dalinosi respublikinėje konferencijoje “Jaunasis Einšteinas”

 

Kovo 6 dieną Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje Kaune vyko respublikinė konferencija “Jaunasis Einšteinas”.  Į konferenciją susirinko daugiau nei šimtas jaunųjų mokslininkų iš įvairių šalies mokyklų. Mūsų mokyklos pradinukai  dalinosi savo eksperimentais, tyrimais ir atradimais.

plačiau
2018-03-02

Edukacija “Atrask dinozaurą”

 

Kovo 1 d. 2 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo archeologinėje edukacinėje programoje “Atrask dinozaurą”. Edukatorė Virginija į mokyklą atvyko iš DINO.LT Ozas parko, esančio Vilniuje. Ji mokiniams pasakojo įdomių faktų apie dinozaurus, supažindino su paleontologo darbu.  Visi diskutavo, kodėl išnyko dinozaurai. Kiekvienas vaikas užsiėmimo metu gavo  gipso molio lentelę ir tikrus archeologo įrankius, su kuriais  savarankiškai  skaptavo  molio lentelės žemės sluoksnius ir ieškojo pasislėpusių fosilijų. Visiems vaikams pavyko atrasti dinozauro griaučius. Po įdomios veiklos nemaža dalis mokinių sakė, kad jau žino, kuo bus užaugę.

plačiau
2018-02-28

Respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija  „Įdomiosios pamokos“

 

Paskutinę vasario mėnesio dieną aš su mokytoja Diana Vaišutiene važiavau į Želsvos pagrindinę mokyklą.  Ten vyko respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija  „Įdomiosios pamokos“. Mes paruošėme skaidres apie iniciatyvą „Kviečiu skaityti“, kurias pristačiau konferencijos dalyviams. 

plačiau
2018-02-27

Edukacinė programa „Muzikos paslaptys“

 

Žvarbų vasario 27-osios rytmetį, nepabūgę stingdančio šalčio, progimnazijos priešmokyklinukai ir 1 a klasės mokiniai su savo mokytojomis E. Matulevičiene ir V. Šermukšniene vyko į M. ir K. Petrauskų Lietuvos muzikos istorijos muziejų, esantį Kaune. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Muzikos paslaptys“, finansuojamoje projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“  lėšomis.

plačiau
2018-02-27

Varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

 

Vasario 27 d. Mokolų progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių  mokinių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.  Į varžybas atvyko Marijampolės „Ryto“ pagrindinės, „Saulės“ pradinės mokyklos ir Mokolų progimnazijos mažieji sportininkai. 

plačiau
2018-02-19

Vasario 16-oji

 

Vasario 16-ąją Mokolų progimnazijos bendruomenė dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginyje, vykusiame Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje, ir prisijungė prie akcijos „Varpo aidas - šimtmečio atgarsiai“.  100 baltų varpų skambesys sveikino Marijampolę Valstybės  šimtmečio ir Kultūros sostinės proga.

Mokolų progimnazijoje 100 besimokančių priešmokyklinukų ir pradinukų Lietuvai šimtmečio proga dovanojo po  paukštelį, giedantį Lietuvos himną. Vaikai trispalviais raštais puošė raides ir iš jų sudėliojo  Vinco Kudirkos ,,Tautišką giesmę”. Lietuvos himnas ir šimtas giedančių paukštelių papuošė mūsų įstaigos koridorių.

plačiau
2018-02-12

Laimėjimai matematikos olimpiadoje

 

Vasario 9 dieną Marijampolės marijonų gimnazijoje vyko 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etapas. 6 klasių grupėje Mokolų progimnazijos mokinys Karolis Ramanauskas užėmė II-ąją vietą. Sveikiname prizininką ir jo mokytoją Teresę Mickevičienę.