Naujienos

2017-12-21

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

 

Šaltą ir žvarbų gruodžio 21-osios rytmetį  priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai lankėsi Marijampolės dramos teatre, kur žiūrėjo šventinį spektaklį-pasaką ,,Sniego karalienė“.  Mokiniai įsitikino, kad draugystė, ištikimybė, meilė, gėris – tikrosios vertybės pasakoje ir realiame gyvenime, be kurių mums būtų neįmanoma gyventi ir įveikti iškilusius sunkumus, problemas.

 

plačiau
2017-12-20

Koncertas-dovana seneliams

 

2017 m. gruodžio 20 d. Mokolų progimnazijos mokiniai aplankė Marijampolės socialinės pagalbos centro Socialinės globos padalinio gyventojus. Padovanoję nuotaikingą, šventinę programą, vaikai čia gyvenantiems seneliams linkėjo sveikatos, ramių ir jaukių švenčių, bendrystės. 

plačiau
2017-12-19

Adventinė popietė ,,Apgaubkime gerumu vienas kitą“

 

Gruodžio 19 dieną, užbaigiant šiuos kalendorinius metus, Mokolų progimnazijos salėje vyko adventinė popietė ,,Apgaubkime vienas kitą gerumu“. Susirinkusius mokytojus ir mokinius pasveikino šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonas Marius Rudzinskas.

 

plačiau
2017-12-13

Viktorina Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

 

Kasmet, gruodžio 9-ąją, minima Jungtinių Tautų Organizacijos paskelbta Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones aktyviau su ja kovoti. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse rengiamos diskusijos, įvairios pilietinės akcijos ir renginiai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šį neigiamą socialinį reiškinį. 

plačiau
2017-12-07

Sasnavos bendruomenės Zuikių muziejuje

 

Š. m. gruodžio 7 dieną  progimnazijos priešmokyklinukai ir 1b klasės mokiniai su mokytojomis R. Kartavičiene  ir E. Matulevičiene vyko į Sasnavos bendruomenės Zuikių muziejų. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Zuikių muziejaus mokykla“, susitiko su Zuikiene ir jos pagalbininkais zuikučiais.

plačiau
2017-12-07

Viktorina "AIDS: geriau žinoti"

 

Gruodžio 1-oji - pasaulinė kovos su AIDS diena. Šios dienos tikslas - siekti, kad nebūtų naujų ŽIV užsikrėtimų, kad nebūtų diskriminacijos, kad nebūtų naujų mirčių nuo AIDS. 

Gruodžio 7 d. Mokolų progimnazijoje buvo paminėta pasaulinė AIDS diena. 8 klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje "AIDS: geriau žinoti".

plačiau
2017-12-05

Antikorupcijos diena

 

Gruodžio 5 dieną Mokolų progimnazijoje buvo paminėta Antikorupcijos diena. Paskaitą „STOP KORUPCIJAI!“ 7-8  klasių mokiniams skaitė Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros vyriausiojo  prokuroro padėjėjas Aivaras  Naujalis. Jaunuoliai sužinojo, jog korupcija – tai piktnaudžiavimas patikėta galia, siekiant asmeninės naudos.

plačiau
2017-12-02

Zoninės kvadrato varžybos

 

Gruodžio 2 d. Kauno rajono Ringaudų pradinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos. Dėl kelialapio į tarpzonines varžybas  kovojo Vilkaviškio r. Pilviškių Santakos gimnazijos, Kauno r. Raudondvario A.ir A. Kriauzų mokyklos – darželio, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos ir Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos jaunieji sportininkai.

 

plačiau
2017-11-29

Maironio 155 –ųjų gimimo metinių  minėjimas

 

Lapkričio 29 d. į Menų kabinetą rinkosi 5-8 klasių mokiniai paminėti Maironio 155 – ųjų gimimo metinių.

Lietuvių kalbos mokytojos A.Dievokaitytė ir A.Ruočkienė parengė mokinius, kurie kalbėjo apie poeto gyvenimą, skaitė eiles, pristatė skaidres ir pasakojo, ką matė, sužinojo lankydamiesi Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Bandė perteikti Maironio asmenybės dvasiškumą, įvairiapusį talentą.

   

plačiau
2017-11-29

Fotonuotraukų “Augu sportuodamas” paroda-konkursas

 

2017 m. lapkričio 8 – 28 dienomis Kultūros centre vyko Marijampolės savivaldybės priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių fotonuotraukų „Augu sportuodamas“ paroda-konkursas, kuriame aktyviai dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai ir pedagogai.  Lapkričio 29 dieną visi parodos dalyviai buvo pakviesti į fotonuotraukų „Augu sportuodamas“ parodos uždarymo ir apdovanojimų šventę, vykusią  Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijoje. 

plačiau