Naujienos

2018-06-08

Dieninė vasaros poilsio stovykla „Vasarėle, nusišypsok!”

 

Dieninė vasaros poilsio stovykla Mokolų progimnazijoje vyko 6 dienas (birželio 1 d. – 8 d.). Ją lankė 20 pradinių klasių mokinių. Stovykloje dirbo 13 pedagogų ir sveikatos priežiūros specialistė.

plačiau
2018-06-08

Smagu pasimatuoti ,,Tėvelių klumpes“

 

Aštuntokai kartu su auklėtoja T. Mickevičiene lankėsi švenčių dekoravimo įmonėje „Aurota“, kuri savo veiklą pradėjo 2009 m. Šioje įmonėje dirba aštuntokės Gretos mama, kuri ir vadovauja šiai įmonei. Kaip teigė ten dirbančios darbuotojos, pasitelkusios kūrybiškumą, išradingumą stengiasi išpildyti visus klientų pageidavimus: gamina atvirukus, kvietimus, stalo korteles, dovanėles svečiams, vestuvių, krikštynų bei kitą šventinę atributiką. 

plačiau
2018-06-08

Karštis. Šaltis. Meilė

 

Tokius UAB „Mantinga“ reklaminius žodžius, skanduodami 2018 m. birželio 8 d., penktadienį, mūsų 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Kreivėniene išvyko į gamyklą UAB „Mantinga“ susipažinti ir daugiau sužinoti apie tėvų profesijas, nes čia dirba mano mama. Pradžioje, kad plačiau pažintume „Mantingą“, mums parodė video. Mokiniams labai patiko jų šūkis „Karštis, šaltis, meilė“. Mama, dirbanti gamybos vadove, mums pasakojo, kad gamykla yra didelė, turi ne vieną skyrių.

plačiau
2018-06-07

Užsienio reikalų ministerijos iniciatyva „Atgal į mokyklas“ Mokolų progimnazijoje

 

Artėjant Europos dienai, mus pakvietė prisijungti prie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) jau tradicine tampančios iniciatyvos „Atgal į mokyklas“. Šios iniciatyvos metu URM diplomatai ir kitų valstybės institucijų atstovai, dirbantys Europos Sąjungos klausimais, vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą. Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

plačiau
2018-05-31

Padėkos diena

 

Gegužės 31 dieną mūsų progimnazijoje vyko jau tradicija tapęs renginys „Padėkos diena“.  Renginys prasidėjo aidint paskutiniam skambučiui, kuris šį kartą skambėjo aštuntos klasės mokiniams. Jie dėkojo mokytojams už jų nuoširdų darbą, dovanojo gėles, šypsenas bei nuotaikingą šokį,  sušoktą su  pirmų klasių mokinukais. 

plačiau
2018-05-30

Tarptautinių prevencinių programų įgyvendinimas Mokolų progimnazijoje

 

2017-2018 m. m. mūsų progimnazijoje buvo vykdomos dvi tarptautinės pravencinės programos “Zipio draugai” ir ,,Obuolio draugai”. Programų metu vaikai buvo mokomi įveikti kasdienius emocinius sunkumus,  atpažinti ir suvokti  savo jausmus, apie juos kalbėti, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus.

plačiau
2018-05-28

Jaunieji mokyklos regbininkai miesto dienų šventėje

 

Jau antrus metus Marijampolės miesto dienų šventę puošė jaunųjų regbininkų pasirodymas. Čia vyko tarpmokyklinis nekontaktinio regbio turnyras, kuriame varžėsi Marijampolės bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai iš keturių mokymo įstaigų. Mūsų progimnazijai  atstovavo 3 klasės mokiniai. 

plačiau
2018-05-25

Draugiškumo savaitės renginiai

 

Štai ir  baigėsi Draugiškumo savaitė. Buvo vykdomos įvairios veiklos,  skatinančios draugiškumą. Pirmadienį visa mokyklos bendruomenė rankomis apkabino mokyklą. Antradienį, tęsdami savo projektą, piešėme draugystę ant popieriaus lapo. Kiekviena klasė kūrė draugystės plakatus. 

plačiau
2018-05-24

Gamtos ir tiksliųjų mokslų protų mūšis

 

2018 m. gegužės 24 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko Gamtos ir tiksliųjų mokslų protų mūšis,  kuriame dalyvavo ir Mokolų progimnazijos komanda. Renginyje varžėsi  šešios Marijampolės mokyklų komandos po penkis dalyvius. Mūsų komandą sudarė šie mokiniai:  Danielė Berteškaitė, Kornelija Kazlauskaitė, Neda Staniulytė, Ignas Svitojus, Lukas Galavočius. Mūsų progimnazijos komanda iškovojo 3-ają vietą ir buvo apdovanota bilietais į pasirinktą filmą kino teatre ,,Spindulys’’. Komandą lydėjo chemijos, biologijos mokytoja Ieva Šmulkštienė ir matematikos mokytoja Teresė Mickevičienė.

plačiau
2018-05-24

Ekskursija į Kauną

 

2018 m. gegužės 24 dieną būrys pirmokų ir priešmokyklinukų lankėsi Kaune. Jie vyko į Kauno tvirtovės VII fortą, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Eureka!“  Prieš užsiėmimą visi vaikai apsirengė baltais chalatais, užsidėjo akinius ir tapo jaunaisiais mokslininkais, kurie  su forto darbuotojomis atliko įvairiausius bandymus su paprasčiausiomis buityje naudojamomis medžiagomis. 

plačiau