Naujienos

Judriųjų žaidimų - sporto popietė


            Draugystės dienoje dalyvavo 3-4 klasių mokinių komandos iš šešių Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigų: Degučių mokyklos – darželio, Šunskų, Jono Totoraičio, Petro Armino, Rimanto Stankevičiaus pagrindinių mokyklų ir šeimininkai, Mokolų  mokyklos atstovai.
           Skambant nuotaikingai ir ritmiškai muzikai, visi dalyviai renginį pradėjo mankšta, kurią pravedė Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Daiva Mekionytė – Čepavičienė. Mažuosius sportininkus pasveikino mokyklos direktorius Sigitas Virbickas, palinkėjęs sėkmės bei ištvermės įvairiose sportinėse rungtyse.
             Susiskirstę į Spalvų komandas, mokiniai stebėjo Igno Matulevičiaus, aviamodelių piloto, Lietuvos čempiono, tarptautinių varžybų dalyvio bei  prizininko, paruoštą programą. Kai kurie mokiniai tai matė pirmą kartą ir buvo sužavėti.
           Vėliau vyko aktyvi ir įvairi sportinė veikla. Pradinukai žaidė žaidimus, išmėgino jėgas greičio bei taiklumo estafetėse, deklamavo eilėraščius apie sportą, dėliojo dėliones, atliko daugybę kitų sportinių užduočių, stebėjo mokyklos ritminių šokių grupės pasirodymą.  Sportinis azartas buvo žymiai svarbesnis už laimėjimus. Atskirų mokyklų mokiniai, būdami vienoje komandoje jau po pirmos rungties susidraugavo ir tapo draugais. Šią dieną nugalėjo draugystė.
                Kol mokiniai sportavo, pradinių klasių mokytojai išklausė paskaitą ir aptarė sveikos gyvensenos bei mitybos problemas mokykliniame amžiuje. 
              Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir pavaišinti  UAB "Mantinga" skania produkcija.  Sporto popietės  ,,Draugystės startai – 2013“ metu vaikai ir mokytojai patyrė daug įvairiausių įspūdžių, gavo naujų žinių, todėl tikimės, kad tai taps gražia tradicija, skatinančia mokinių fizinio aktyvumo motyvaciją.

 

                Mokytoja Ona Virbickienė

Susisiekite su mumis!