Naujienos

2019-06-06
2019-06-06

SEIRIJUOSE

 

3 ir  2b  klasių mokiniai mokslo metų pabaigoje svečiavosi Seirijų A. Žmudzinavičiaus gimnazijoje. Iš pradžių gimnazijos pradinukai kartu su savo mokytoja Laimute Maziukiene svečius vedžiojo po neįprastai sutvarkytas įstaigos erdves: pačių mokinių prižiūrimą prieskonių, vaistažolių daržą; javų laukelius; naujai pasodintą sodą; fantastiškai išpieštą pėsčiųjų perėją... Po to visi drauge valgė dzūkiškus pietus.

Kartu su savo mokytojomis mokiniai keliavo į pažintinę ekskursiją.  Bestraigiškės miške susirado neseniai atidengtą,   autentiškoje  vietoje buvusį partizanų bunkerį – tai relikvinė vieta, menanti mūsų šalies kovų už laisvę istoriją.  Aplankė  Metelių regioninio parko lankytojų centrą. Ten apžiūrėjo miškui skirtas ekspozicijas, žaidė interaktyvius ir stalo žaidimus, stebėjo Dusios ežero teritoriją per žiūronus, kopė į piliakalnius.

Mokolų progimnazijos mokiniai labai  dėkingi Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos pradinukams ir jų mokytojai už suteiktą galimybę iš arčiau pažinti dalį Dzūkijos apylinkių.

 

Mokytojos Ramutė Murauskienė ir Renata Kartavičienė