Naujienos

2018-06-08
2018-06-08

Smagu pasimatuoti ,,Tėvelių klumpes“

 

Aštuntokai kartu su auklėtoja T. Mickevičiene lankėsi švenčių dekoravimo įmonėje „Aurota“, kuri savo veiklą pradėjo 2009 m. Šioje įmonėje dirba aštuntokės Gretos mama, kuri ir vadovauja šiai įmonei. Kaip teigė ten dirbančios darbuotojos, pasitelkusios kūrybiškumą, išradingumą stengiasi išpildyti visus klientų pageidavimus: gamina atvirukus, kvietimus, stalo korteles, dovanėles svečiams, vestuvių, krikštynų bei kitą šventinę atributiką.  Nuolat ieško idėjų ir stengiasi ne tik padėti išsirinkti tinkamą sveikinimą, bet ir sukurti jaukesnę šventinę aplinką. Pardavėja-konsultantė, dizainerė-maketuotoja subtiliai ir pagal kliento norą papuošia brangias akimirkas, kurios išlieka atmintyje ir užsakovui, ir svečiams.

Šioje UAB dirbančios darbuotojos bei įmonės direktorė atskleidė, kokių asmeninių bei profesinių savybių reikia turėti, kad kruopščiai ir pareigingai atlikti užsakymus. Mokiniams kilo daug klausimų apie įmonės veiklą: ar ji pelninga, ar sunku dirbti. Į visus klausimus buvo atsakyta.

Pasimatavę ,,tėvelių klumpes“ grįžome į progimnaziją, kad galėtumėme ugdytis taip reikiamas profesiniam augimui savybes.

 

Aštuntokai