Naujienos

2018-03-06
2018-03-06

Pradinukai savo patirtimi dalinosi respublikinėje konferencijoje “Jaunasis Einšteinas”

 

Kovo 6 dieną Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje Kaune vyko respublikinė konferencija “Jaunasis Einšteinas”.  Į konferenciją susirinko daugiau nei šimtas jaunųjų mokslininkų iš įvairių šalies mokyklų. Mūsų mokyklos pradinukai  dalinosi savo eksperimentais, tyrimais ir atradimais. 1a klasės mokinys Joris Juškevičius konferencijos dalyviams demonstravo bandymą “Šokančios razinos’, 1b klasės mokiniai Greta Lenkauskaitė ir Gustas Asipavičius rodė, kaip galima pripūsti balioną naudojant dujas, 2 klasės mokinė Austėja Viktoravičiūtė aiškino, kodėl kibirėlyje pakyla vandens lygis, 3 klasės mokinė Kamilė Gedžiūtė mokė, kaip galima pasigaminti dramblių dantų pastos. Mokinių tiriamiesiems darbams vadovavo mokytojos V. Šermukšnienė, R. Kartavičienė, I. Ramanauskienė, O. Virbickienė. Mokytoja D. Vaišutienė konferencijoje pristatė stendinį pranešimą ,,Kodėl užgeso žvakutė?”. Renginio organizatoriai už dalyvių išradingumą ir kūrybiškumą apdovanojo padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis. Galima sutikti su garsiuoju mokslininku A. Einšteinu, kuris sakė, kad „Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų...“ Mūsų mokyklos mokiniams nuolat kyla naujų klausimų, į kuriuos reikia ieškoti atsakymų.

 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė I. Ramanauskienė