Naujienos

2016-09-16
2016-09-16

Mokolų pagrindinė mokykla – Lietuvos mokyklų žaidynių II vietos laimėtoja

 

   Rugsėjo 9 dieną Mokolų pagrindinės mokyklos mokiniai vyko į Vilnių. Prezidentūroje vyko renginys, kuriame Lietuvos  Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojas. Praėjusiais mokslo metais žaidynėse dalyvavo daugiau nei 1000 bendrojo ugdymo mokyklų iš 59 savivaldybių- iš viso apie 200 tūkstančių mokinių, kurie varžėsi 24 sporto šakose. Renginio metu prizinės taurės įteikiamos 21 bendrojo ugdymo mokyklai ir 12 geriausių rezultatų pasiekusių savivaldybių. Taures kartu su šalies vadove įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina  Gudzinevičiūtė.

    Mokolų pagrindinė mokykla buvo vienintelė iš Suvalkijos regiono gavusi apdovanojimą. Mokyklos mokiniai dalyvavo devyniose sporto šakose. Jiems itin gerai sekėsi ir užėmė aukštas vietas dalyvaudami „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių, kvadrato, mažojo futbolo varžybose.  Mokyklos komandas varžyboms ruošė mokytojai Inga Ramanauskienė, Vilija Šermukšnienė, Valdimaras Žilinskas ir Sigitas Virbickas.

    Po apdovanojimų ceremonijos šalies Prezidentė atidarė šių mokslo metų žaidynes, kurios vyks jau tryliktą kartą.

    Vėliau šventė persikėlė į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą, kur laimėjusių mokyklų komandoms buvo įteikti kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos vyriausybės įsteigti piniginiai prizai.

    Mokolų pagrindinės mokyklos sportininkai turi motyvacijos dalyvauti žaidynėse, nes tai skatina mokinius sistemingai mankštintis, sąmoningai rūpintis savo sveikata, ieškoti naujų fizinių dalyvavimo formų. Svarbiausia,  kaip teigia laimėtojai, pasitikėti savimi, užsispirti, siekti tikslo ir netingėti.

 

Mokolų pagrindinės mokyklos informacija