Naujienos

2016-06-02
2016-06-02

Mokyklos sporto šventė

 

   Birželio 2 dieną mokykloje vyko sporto šventė, sukvietusi visus 6-10 klasių mokinius pasivaržyti lengvosios atletikos, virvės traukimo, kvadrato rungtyse bei  baudų ir tritaškių metimo konkursuose.

Mokyklos komandos dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) savivaldybės varžybose ir iškovoję teisę toliau atstovauja kaip savivaldybės atstovai Lietuvos zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose. Lietuvos čempionais tapo 5-6 klasių DSV komanda, trečiąją vietą iškovojo pradinių klasių komanda. Bendroje LMŽ kaimo vietovių progimnazijų ir pagrindinių mokyklų įskaitoje mokyklos komandos iškovojo antrąją vietą. Mokyklos mokiniai turi labai daug varžybų, tačiau tarpusavyje pasivaržyti tenka nedažnai. Todėl ir buvo surengta ši mokyklos sporto šventė. Norėjosi, kad sportiškiausi mokiniai pasivaržytų lengvosios atletikos rungtyse, kiti turėtų galimybę pažaisti kvadratą, traukti virvę, dalyvauti baudų  ir tritaškių metimo konkursuose.

    Greičiausi trumpų nuotolių (60 m) mokyklos mokiniai – Dileta Guogaitė (6 kl.), Gabriela Vikariuk ir Karina Dabkevičiūtė (7 kl.) bei broliai Laurynas ir Martynas Zdaniai (8kl.) ir Tomas Tunyla (10 kl.).

    Ištvermės reikalaujančiame vieno rato (250 m) ir dviejų (500m) bėgimuose prizininkais tapo Gabriela Vikarčiuk (7 kl.), Deimantė Abraitytė (9 kl.) ir Dileta Guogaitė (6 kl.) bei Neivydas Kliučininkas (10 kl.), Lukas Galavočius (6 kl.) ir Tomas Tunyla ( 10 kl.).

    Toliausiai į tolį šoko Ramunė Černiauskaitė (6 kl.), Erika Sukackaitė  ir Viktorija Grigaitė (7 kl.) bei Tomas Tunyla (10 kl.), Dominykas Menkevičius ir Laurynas Zdanys (8 kl.).

    Kamuoliuką toliausiai metė Ramunė Černiauskaitė, Kornelija Kazlauskaitė (6 kl.), Rimantė Daugėlaitė (7 kl.) ir Mindaugas Vizgirda (7 kl.), Lukas Galavočius, Tonis Klimašauskas (6 kl.). Vyresnieji vaikinai varžėsi granatos metime ir prizines vietas pasidalino Ignas Knokneris (8 kl.), Klaudijus Bajoras (10 kl.) ir Ramūnas Rožkovas (9 kl.).

    Komandinėse klasių virvės traukimo varžybose stipriausi buvo 8 ir 6 klasių mokiniai.  Taikliausiai baudas mėtė Augustė Zubrickaitė, Gabrielė Senavaitytė ir Karina Dabkevičiūtė (7 kl.), tritaškius- Mindaugas Vizgirda, Aleksas Mackevičius (7 kl.) ir Ignas Knokneris (8 kl.). Varžybų ir konkursų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiaisiais prizais.

    Dalyviams sunku buvo varžytis ne tik su varžovais, bet ir dėl didelio karščio. Kitose tokiose šventėse norėtųsi didesnio dalyvių nei žiūrovų skaičiaus ir klasių kolektyvų palaikymo. Šventės dalyviai liko patenkinti galimybe pasivaržyti matomi mokyklos bendruomenei, pasidžiaugti pasiektais gana aukštais lengvosios atletikos rungčių varžybų rezultatais.